Shifra të çmendura! Do të çuditeni kur të mësoni sa shumë kanë fituar aktorët e “Game of Thrones” 0 20

Seriali “Game of Thrones”, që mbretëroi kategorinë dramë dhe fantazi përreth një dekadë, ka sjellë famë dhe të ardhura të jashtëzakonshme për aktorët dhe protagonistët e saj.

Që prej debutimit në 2011, “Game of Thrones”, ka thyer rekorde të shumta përreth globit dhe është shndërruar në serialin më të vlerësuar të “HBO”, dhe më të shikuar sigurisht.

Gjithashtu, është bërë marka më e licenduar në historinë e “HBO”, duke frymëzuar reklama të shumta, produkte dhe aksesorë.

Kështu, yjet e “Game of Thrones”, kanë grumbulluar pasuri marramendëse, ku listën e kryeson Sean Bean.

Gwendoline Christie – 4,4 milionë euro

Maisie Williams – 5,1 milionë euro

Natalie Dormer – 5,1 milionë euro

Sophie Turner 25 – 6,7 milionë euro

Alfie Allen – 6,7 milionë euro

Lena Headey – 7,5 milionë euro

Kit Harington – 10 milionë euro

Emilia Clarke – 10,9 milionë euro

Jason Momoa – 11,8 milionë euro

Peter Dinklage – 12,6 milionë euro

Nikolaj Coster-Waldau – 13,4 milionë euro

Sean Bean – 22,7 milionë euro

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nuk ishte vendimi i saj! Ellen DeGeneres e detyruan t’i jepte fund emisionit për një arsye 0 3

Ellen DeGeneres lajmëroi dje se do t’i japë fund emisionit të saj, pas 19 vitesh transmetim. Në një deklaratë për “The Hollywood Reporter”, producentja dhe prezantuesja e famshme u shpreh: “Kur je një person krijues, duhet vazhdimisht të sfidohesh – dhe ndonëse është një show i shkëlqyeshëm e argëtuese, nuk është më një sfidë për mua. Unë do të tërhiqem pas sezonit 16.”

Por a ka qenë ky plotësisht vendimi i Ellen?! Mesa duket JO! Ajo është ndikuar nga një person me shumë peshë në jetën e saj bashkëshortja Portia. Moderatorja ka treguar për “Hollywood Reporter” se vëllai i saj e ka shtyrë që të vazhdojë emisionin, ndërsa Portia i thoshte të bënte të kundërtën.

“Vëllai im më thoshte gjithmonë ‘Njerëzit mezi e presin spektaklin çdo ditë dhe nuk ka shumë emisione që të transmetojnë kaq lumturi të pastër si i yti’. Ai ka qenë mbështetësi im më i madh, ndërsa Portia nuk është. Ajo është shumë egoiste dhe dëshiron që të bëj gjëra sfiduese dhe sa herë vinte në shtëpi më thoshte se unë mund të bëj diçka më shumë”, tha DeGeneres. /Afterparty

Pa reçipeta dhe bluzë transparente, Angela Martini nuk i lë vend imagjinatës 0 6

Angela Martini merr shpeshherë vëmendjen me videot që realizon e poston në Instagram, por së fundmi ka marrë vëmendjen e komshinjve. Modelja ka realizuar në ballkon një video herë e veshur me fustan e herë me bluzë pa reçipeta.

Nën ritmet e muzikës e me lëvizje provokuese, Angela ka bërë që komshinjtë të dalin në ballkonet e tyre. Madje ajo tregon se edhe janë ankuar.

“Komshinjtë e mi po ankoheshin shumë sot dhe nuk e di pse”, shkruan Angela.

/AfterParty.al