Sherrit të ashpër online i bashkohet edhe Ana! I del në krah Fationit dhe thumbon Andin në rrjete sociale 0 21

Pas të vërtetave të Tea Trifonit, Andi i “Për’puthen” u shpreh se do të tregonte të vërtetat e tij në llogarinë e re në Facebook, vetëm nëse do të mund të mblidheshin 30 mijë follow.

Mirëpo pas kësaj deklarate, ka pësuar edhe një reagim nga Fation Kuqari, ky i fundit ka ironizuar Andin, duke u shprehur se ai është i gatshëm që të japë gjithçka vetëm për disa ndjekës ose para.

Deklaratës së Fationit i doli në mbështetje edhe ish-konkurrentja Ana Kauri, e cila ironizon njësoj Andin nëpërmjet një statusi në InstaStory.

Një ndjekës e pyet nëse ka ndonjë të fshehtë që fansat ende nuk e dinë, ndërsa Ana ia ka kthyer:

“Nëse do thosha diçka që nuk e kisha thënë për veten time apo për dikë tjetër, do ta thoja tek profili im, nuk do të ishte e nevojshme të hapja një Ig të ri”- ka shkruar ajo, duke iu referuar kërkesës së Andit për 30 mijë followers në llogarinë e tij të re në Facebook.

Ndërkohë, s’kemi ende asnjë reagim nga Andi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WOW! Ylli botëror shkëlqen e veshur nga stilisti shqiptar! 0 5

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti ka veshur modelen e njohur amerikane, Chrissy Teigen.

Bukuroshja ka marrë pjesë në “Global Citizen Vax: Koncerti për të ribashkuar botën”, e veshur me një fustan të stiluar nga ai.

Chrissy ka marrë të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, me fustanin në ngjyrë portokalli dhe material saten. Ajo shoqërohej nga vajza e saj Luna.

Ufff! Moderatorja shqiptare ‘çmend’ rrjetin, heq fare rrobabanjot në Maldive 0 5

Moderatorja e njohur, Lei Kraja së fundmi po shijon pushimet në Maldive, duke postuar vazhdimisht foto në rrjete sociale ku shfaqet në super formë me bikini.

Por kësaj radhe ajo i ka hequr edhe ato duke u shfaqur tërësisht e zhveshur e mbuluar vetëm me gjethet e palmës.

E pyetur se me kë po kalon këto pushime, prezantuesja ka thënë se atje është me shoqe duke mos zbuluar nëse është edhe dikush tjetër që po i shoqëron.