Sherri i saj me Kejvinën dhe Oriolën bëri bujë kohë më parë, por ky është reagimi i Françeskës sot rreth kësaj çështjeje! 0 19

Dy vite më parë rrjeti u ndez nga lajmet mbi prishjen e marrëdhënieve mes Kejvina Kthjellës dhe Françeska Jaçes. Dikur ato ishin shoqe të ngushta dhe shpesh shiheshin në shoqërinë e njëra-tjetrën.

E ftuar në “Mos i fol shoferit”, Kejvina peanoi asokohe se nuk flet më me Françeskën! Ajo tha se si kanë vendosur të ndërpresin marrëdhëniet dhe mos të bëhen më bashkë.

Mediat raportuan se pas prishjes së miqësisë me Kejvinën, Françeska ka patur “probleme” edhe me Oriolën, e cila ka mbajtur anën e kushërirës së saj, Kejvinës. Fillimisht u përfol se molla e sherrit ka qenë një çantë e shtrenjtë, por vetë Kejvina e hodhi poshtë këtë arsye.

Së fundmi, kjo temë është hapur sërish, pasi Françeska ka qenë e ftuar në “Shiko kush luan” dhe është pyetur rreth “telenovelës” së tyre.  Asaj i është kërkuar të japë versionin e saj rreth kësaj çështjeje, duke na sqaruar një herë e mirë se çfarë ka ndodhur.

Por, për habi të të gjithëve, bukuroshja ka preferuar të heshtë dhe të lyhet me tortë, duke qenë se kjo pyetje iu drejtua në lojën “Ndaje ose haje”. Heshtja e saj ka treguar se tashmë ajo nuk do t’i rikthehet më të shkuarës dhe të lëjë pas gjithçka që ka ndodhur./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Përhapi lajmin se Kanye ka TRADHTUAR Kim K me Jeffree Star, flet për here tëparë ylli i TikTok-ut! 0 6

Këtë javë rrjeti u mbush nga lajmet se Kanye West mund të ketë tradhëtuar Kim Kardashian me Jeffree Star, makeup artist i famshëm. Shkak i gjithë bujës u bë Ava Lousie që për më tepër shprehet se nuk është habitur nga ky fakt sepse e ka ditur prej kohësh për marrëdhënien e Kanye me Jeffree.

Sipas saj reperi është shërngulur në Wyoming për të qëndruar larg Kim, por nga ana tjetër ky vend është vizituar shpesh nga Jeffree kohët e fundit.

Pasi thashethemet morën dhenë, Jeffree postoi një video një kanalin e tij të YouTube,të cilës i vendosi titullin “Sqarimi i situatës me Kanye”, në të cilën ai i quajti akuzat “budallalliku më i madh që kam lexuar ndonjëherë gjatë gjithë jetës sime”. Në fillim të videos ai u shfaq në garazh teksa shihte meme për të dhe Kanye. 35 vjeçari thotë: “Unë u zgjova dhe telefoni im po plaste dhe unë që po mendoja se çfarë skandali po ndodhte? Sinqerisht nuk kisha asnjë ide.”

Jeffree, i cili aktualisht jeton në Casper, Wyo., tha se ka marrë pafund mesazhe, telefonata dhe kërkesa për prononcim nga mediat në lidhje me thashethemet. Më pas i mohoi kategorikisht akuzat se ka fjetur me Kanye. “Unë jam beqar. Unë nuk jam duke fjetur me askënd,”-rrëfen ai. “Më pëlqejnë burrat shumë të gjatë. Unë dhe Kanye nuk jemi shoqëruar kurrë, dhe e gjithë kjo është me të vërtetë qesharake.”

Pasi teoria e saj dështoi, së fundmi, Ava Louise ka reaguar rreth bujës që shkaktoi. Ajo pranoi se kishte shpikur thashethemet se Kanye West dhe Jeffree Star kishin një lidhje. Më tej, ajo u shpreh se thashethemet e saj të pabazuara, të paverifikuara ishin krejtësisht të sajuara.

“Thjesht mashtrova gjithë botën për të folur sërish për mua, sepse isha shumë e mërzitur. Ne të gjithë u argëtuam, apo jo? Jeni të mirëpritur për memet.”– është shprehur ajo.

Ja çfarë të bën dëshira për vëmendje.

Ana e zhveshi dhe i bëri masazh, Fatjoni e dënon: ‘Do prekësh me b*thë 10 herë…’ 0 11

Ana ka zhvilluar për të disatën herë takim me Fatjonin dhe sa kalon e më shumë takimet e tyre bëhene dhe më romantik.

Tërheqja fizike mes tyre nuk mungon dhe jo vetëm kaq, por Fationi tha se Ana po i “hy në zemër”. Ndërkohë, në takim ata kanë surprizuar, kur të ulur në një lokal, Ana i ka bërë masazh Fationit.

Fatjoni: Si je me masazhin?

Ana: Nuk jam shumë e kënaqur me atë që më kanë bërë, ty të pëlqen që të masazhojnë.

Fatjoni: Nuk e di ti si je?

Ana: Mua më pëlqen të më masazhojnë.

Ana: Fatjoni është i disponueshëm gjithmonë sidomos për relaks.

Fatjoni: Më pëlqen shumë të ledhatohem

Bora: A ka një tërheqje fizike midis jush?

Ana: Ka, nuk është  vështirë të dallohet

Fatjoni: Ajo po ngre zemrën ti thua tërheqje fizike

Ndërsa teksa po luanin bilardo. Fatjoni i jep dënim Anës 10 squats dhe i thotë disa herë që duhet të ulet aq shumë sa by*ha t’i prekë dyshemenë.