Shenjat e horoskopit me karizmën më të lartë – ‘pushtojnë’ shumë lehtë 0 21

Ata kanë tendencë t’u bëjnë përshtypje njerëzve me hijeshinë dhe zgjuarsinë e tyre dhe menjëherë ‘ndriçojnë’ dhomën kur hyjnë

Ata janë të sigurt në vetvete dhe kanë natyra të forta të prira për dominim. Ata gjithmonë dallohen nga turma dhe kanë një personalitet atraktiv.

Njerëz të tillë janë jashtëzakonisht simpatikë dhe të popullarizuar dhe nuk kanë nevojë për shumë përpjekje që të vërehen nga të tjerët.

Këta janë:

Demi

Demat kanë një personalitet intensiv dhe nuk pushojnë derisa të marrin atë që duan. Ata kanë sjellje të fortë dhe janë të pajisur me cilësitë natyrore të një lideri. Ata janë të guximshëm dhe të patrembur dhe nuk mendojnë dy herë para se të thonë atë që kanë në mendje.

Luani

Luanët duan të jenë në qendër të vëmendjes dhe janë të bekuar me një personalitet të tillë. Ata janë tërheqës, me një mendje të shpejtë dhe mund të verbojnë këdo me stilin dhe zgjuarsinë e tyre pa u lodhur. Ata dinë të prezantohen dhe menjëherë të tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Akrepi

Mund t’ju interesojnë

Akrepat janë karizmatikë dhe sharmantë. Ata dinë t’i impresionojnë njerëzit dhe gjithmonë thonë gjëra që personi tjetër dëshiron t’i dëgjojë. Ata janë të mprehtë, të guximshëm dhe të përqendruar dhe kanë tendencë të lundrojnë nëpër jetë me këto cilësi.

Shigjetari

Shigjetarët janë sarkastikë dhe mendjemprehtë. Ata i zbukurojnë situatat me humorin e tyre dhe zbukurojnë rrugën e tyre drejt zemrave njerëzore. Ata janë folës të shkëlqyeshëm dhe tërheqin vëmendjen kudo që të shkojnë – njerëzit thjesht dëshirojnë të jenë pranë tyre dhe t’i ndjekin ata kudo që të shkojnë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Melisa njofton projektin e ri muzikor me një dedikim dhe fansat thonë njëzëri: Andi! 0 4

Ish-konkurrentja e programit “Për’puthen”, Melisa Lleshi debutoi ditë më parë në muzikë, duke realizuar kështu ëndërrën që e kishte prej 7 vitesh.

Projekti i parë në muzikë i Melisës u titullua “U kry”, projekt ky që u realizua nga Diez Production, me menaxher Bini Nebihun.

Kënga arrit një sukses të madh, pasi kënga arriti mbi 1 milion shikime në Youtube për vetëm 24 orë.

Nga ana tjetër, kanë qenë të shumta kritikat që i janë bërë kësaj kënge nga ndjekësit e Melisës, të cilët nëpërmjet komenteve në rrjetin e saj në Instagram, e akuzojnë atë për autotune.

Së fundmi, Melisa ka njoftuar se së shpejti do të sjellë projektin e dytë muzikor në bashkëpunim me këngëtarin e njohur, Irkenc Hyka.

Ajo ka publikuar në Instagram një foto të saj, shkëputur nga videoklipi i këngës, krahas së cilën ka shkruar “E ti po m’don A”, dhe këtë gërmë e ka shoqëruar me një emoji zemër.

Kjo menjëherë ka sjellë reagime tek ndjekësit të cilët thonë njëzëri “Andi” dhe mesa duket ish-konkurrentja nuk po e fsheh dot më.

Prej kohësh, lart e poshtë po flitet se Andi dhe Melisa, janë në një lidhje së bashku.

Ata janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit, me të njëjtat rroba e në të njëjtën banesë, por asnjëherë s’e kanë pranuar publikisht romancën e tyre.

Madje, në protestën kundër rrëmbimit dhe vrasjes së qenve, ata u shfaqën bashkë dhe fotot në rrjet nga “paparacët” nuk munguan.

Ka bërë buzët?! Sindi iu jep fund dyshimeve, ja e vërteta e ndërhyrjes estetike! 0 6

Konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loci para pak ditësh pati një ballafaqim me Julin, ku pretendonte se ai e kishte ofenduar rëndë dhe që nga ai moment ajo nuk është shfaqur më në studio.

Ajo ka zhvilluar së fundmi një bashkëbisedim virtual me ndjekësit e saj, të cilët ndër të tjera e kanë pyetur se çfarë mendon ajo për ofendimet që bëhen ndaj saj.

“Mendoj se secili prej nesh ka ofenduar më shumë se një herë në atë tv-show. Është formati i tillë, që do s’do del nga vetja sepse përballesh me karaktere të ndryshe. Varet se si janë trajtuar situatat më vonë. Në rastin tim ofendimi im është pasuar gjithmonë me një “gjyq”. Në rastet kur unë kam qenë e ofenduar, isha po prapë unë në faj që po i merrja shumë seriozisht situatat”, iu është përgjigjur Sindi.

Një ndjekës është bërë kurioz nëse Sindi ka bërë ndërhyrje estetike në buzë dhe Sindi nuk ka ngurruar t’i përgjigjet.

“Jo dhe nuk dua të ndryshoj asgjë te vetja për momentin”, ka shtuar ajo.

auto_640-0-607d6bc58d3b6-300x533-11618896742.jpg