Se paska pritur mirë! Tuna i hoqi mbiemrin “Berisha” djalit të saj, reagon Roberti, ja ç’bëri! 0 201

Ditën e sotme kanë nisur të qarkullojnë sërish lajmet për një ndarje të mundshme mes Tunës dhe Patris Berishës. Në fakt prej disa muajsh aludohej për diccka të tillë, por dyshimet u përforcuan kur Tuna hapi një Instagram për të birin dhe i vuri mbiemrin e saj Sejdi, jo atë të Patrisit.

Për më tepër, burime për “Prive”, bënë të ditur se Tuna është kthyer në Shkup dhe po jeton atje me djalin ndërsa Patrisi në një shtëpi më vete. Pas veprimit të Tunës me Instagramin e Tianit, ka reaguar kunati i saj, Roberti. Këngëtari ka publikuar një video të vajzës së tij, Renee duke luajtur me Tianin dhe shkruan mbiemrin e të dyve.

“Renee Berisha, Tian Berisha”-shkruan Roberti duke ia bërë të qartë Tunës se vogëlushi mban mbiemrin e tyre.

Me këtë rast kujtojmë që Roberti dhe Tuna kanë patur gjithmonë konflikte me njëri-tjetrin e pas këtij postimi na mbetet të presim reagimin e këngëtares.

 

renetian.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 8

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.

Si duket trupi i Sarës, pas lindjes se Poem Blu?Ja ku e keni një FOTO të sajëj, to vetëm me bikini! 0 8

Pas lidhjes me reperi me njohur, Ledri Vula dhe pas ardhjes në jetë të Poem Blu, Sara Hoxha ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, megjithatë është rikthyer shumë shpejt në formën e duhur.


Sara vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe së fundmi na ka befasuar me postimet e fundit që ka publikuar në rrjete sociale duke vënë në fokus linjat trupore.


Vetëm në bikini; trupi i Sarës është “on fleek”, në super formë. Siç mund ta shihni në foton më poshtë.