S’dinim gjë për marrëdhënien e tyre, por Loredana ka dy fjalë për Elvana Gjatën! 0 15

Ka disa ditë që këngëtarja e dashur shqiptare, Elvana Gjata, ka publikuar në kanalin YouTube ajo publikoi mini albumin e saj, “Çelu”.

Që prej atij momenti në çdo ambient dëgjohen vetëm këngët e saj si “A po vjen”, “Drandofilat”, “Jeta ime”, “Vendi im”, “Kur jemi dasht”, “Kunadhe” e “Mos u ngut”. Një sukses vërtetë i padiskutueshëm për divën e muzikës.

Ajo ka marrë mbështetje të jashtëzakonshme nga fansat e përherëshëm, por edhe nga emra të njohur, të cilët janë kolegë të saj.

Më e fundit është Loredana, e cila ka publikuar fotot e Elvanës në ‘Instastory’, pa asnjë tagg e asnjë koment.

5686BD76-D19A-4C03-BD6D-D60E873F5867-228x400.jpeg

 

Gjithashtu në foton që postoi në Instagram, Loredana e quajti “zemra ime” Elvanën, duke na treguar kështu se vajzat kanë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën.

Scrt.png

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WOW! Ylli botëror shkëlqen e veshur nga stilisti shqiptar! 0 5

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti ka veshur modelen e njohur amerikane, Chrissy Teigen.

Bukuroshja ka marrë pjesë në “Global Citizen Vax: Koncerti për të ribashkuar botën”, e veshur me një fustan të stiluar nga ai.

Chrissy ka marrë të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, me fustanin në ngjyrë portokalli dhe material saten. Ajo shoqërohej nga vajza e saj Luna.

Ufff! Moderatorja shqiptare ‘çmend’ rrjetin, heq fare rrobabanjot në Maldive 0 5

Moderatorja e njohur, Lei Kraja së fundmi po shijon pushimet në Maldive, duke postuar vazhdimisht foto në rrjete sociale ku shfaqet në super formë me bikini.

Por kësaj radhe ajo i ka hequr edhe ato duke u shfaqur tërësisht e zhveshur e mbuluar vetëm me gjethet e palmës.

E pyetur se me kë po kalon këto pushime, prezantuesja ka thënë se atje është me shoqe duke mos zbuluar nëse është edhe dikush tjetër që po i shoqëron.