Sara qenka shumë xheloze për këto skena HOT të Ledrit dhe na e tregoi me këtë DETAJ! 0 57

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë bashkë tashmë prej kohësh dhe janë bërë së fundmi prindër të një vajze. Ata ndodhen aktualisht në Gjermani ku erdhi në jetë Poem Blu, ndërsa shpesh herë i shohim të ndajnë me publikun foto dhe video të këndshme të vogëlushes.

Ndërkohë ashtu si çdo çift duket se edhe Sara është pak xheloze për Ledrin dhe këtë e ka treguar teksa po shikon klipin e tij të fundit ku Ledri shihet pranë një femre bionde që ndodhet shtrirë në shtrat.

Sara me humor ka treguar se disa skena të klipit i anashkalon duke mos i parë dhe vjen një moment që videon e kthen nga fillimi duke mos e çuar deri në fund dhe duke eleminuar kështu skenat ku Ledri shihet pranë modeles bionde.

Sara ka reaguar me humor, por edhe mund të ndodhë që të ndihet disi xhelozë dhe komentet e saj nga kanë bërë gjithsesi të qeshim me lot.

auto_auto_Screenshot_516092390321609239905.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Xhensila dhe stili ndryshe i stërvitjes në oborrin e shtëpisë me paralele dhe pemë 0 3

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj duket se po vazhdon të ndjekë këtë stil ndryshe të stërvistjes. Ajo ka postuar së fundmi në Instagram foto dhe video ku shihet duke bërë ushtrime në oborrin e shtëpisë. Ajo shfaqet edhe në një paralele duke stërvitur muskujt.

Këngëtarja mban veshur një kostum sportiv ngjyrë gri, ku duket në formë të mirë fizike. Fundja, ku ka më mirë se stërvitja në natyrë.

A ke qef të martohesh me shqiptare apo kosovare?” Bearti iu përgjigjet ndjekësve me një mesazh të fuqishëm 0 5

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram ku i janë drejtuar pyetje në lidhje me tema të ndryshme.

“A je në ndonjë lidhje tjetër?” e ka pyetur një ndjekës ish-konkurrentin dhe ai i është përgjigjur prerë që Jo.

Ndërkohë, ndjekësit nuk kanë ngurruar që ta pyesin se si e sheh njeriun me të cilin do të martohet në të ardhmen.A ke qef të martohesh përfundimisht me shqiptare apo kosovare? Më kthe përgjigje”, i ka shkruar ndjekësi/ja në formë lutjeje.

“S’kam dashur që të përgjigjem fare, po aq shumë herë ma keni bërë këtë pyetje që s’po mundem ta tejkaloj më. E para çfarë rëndësie ka shqiptare/kosovare. Në fund të gjithë shqiptarë jemi. S’di pse kaq shumë “urrejtje” se kam parë edhe në komente “Ju shqiptarët, ju kosovarët..” Turp.

Përsa i përket pyetjes unë kam shprehur se nëse dikush më pëlqen s’ka rëndësi nëse është shqiptare, kosovare a gabele. Më falni që u shpreha kështu, por duhet të kuptoni se të gjithë jemi shqiptarë dhe kemi luftuar për të njëjtin flamur dhe ne”, i është përgjigjur Bearti.