Saimiri zgjodhi partneren e jetës, por fansat s’qenkan dakord, ja si e sulmojnë bukuroshen 0 56

Mbrëmjen e sotme në finalen e spektaklit të dashurisë, “Love Story”, Saimiri bëri më në fund zgjedhjen e tij dhe vajza që i mori zemrën princit është bukuroshja nga Elbasani, Meri Murrizi. Saimiri e dha vendimin e tij në fund të spektaklit teksa kishte kapur duart me Merin në mes të skenës, e duke i shprehur dashurinë që ka për të. Mirëpo pas spektaklit, komentuesit kanë rendur në rrjete sociale për ta sulmuar protagonisten e spektaklit duke e quajtur “të ftohtë dhe pa emocione”.

Shumë të tjerë shprehen të zhgënjyer që çifti nuk shkëmbeu një puthje në fund.

isa nga komentet: “Sa fallco jeni pike emocioni tjetra se e di qe zdo vazhdojne jasht bashk”

“Bravo po Meri s’me duket shume e lumtur mos eshte me skenar”

“Meri pa emocione fare. S’e kuptoj u gezua apo u trishtua per zgjedhjen”

“Meri si statuje shume e ftohte”

“Loja vazhdon jashte me dhimbset kjo vajze vetem ndjenja s’ka”

“Urime urime, edhe pse e habitshme Meri nga fillimi deri ne fund pa ju dridhur qerpiku fare me seriozitetin e saj, qendrimin pa emocione”

“Çift fake, asnje puthje romantike, Meri si statuje. Eshte veç show”

“Pa pik ndjenje Meri, si dru”

“Mbyllja nuk ishte bere si duhet”

“Urime po s’e degjuam Merin fare?! Ç’ishte kjo mbyllje sikur ju erdhi treni aman?”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jasmina plas “bombën” tjetër: “Një mashtruesi si Andi nuk i duhet një përgjigje e shpejtë” 0 9

Pasi akuzoi dhe demaskoi publikisht Andi Artanin se u largua një natë më parë nga ditëlindja e Fation Kuqarit për të qëndruar me këngëtaren Diona Fona, Jasmin Kadriu ka plasur “bombën” e radhës.

Ndërkohë që fansat dhe ndjekësit në Instagram e kanë pyetur vazhdimisht se pse nuk ka një reagim nga palët e tjera, ish-konkurrentja është përgjigjur duke theksuar se një personi manipulues e mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, por një e mirëmenduar.

“Një personi që është manipulues dhe mashtrues nuk i duhet një përgjigje e shpejtë, i duhet një përgjigje e mirëmenduar. Kështu që le të marrin kohë sa të duan se këtu më kanë,” është shprehur Jasmina përmes një videoje në Instastory ku falenderon edhe mbështetësit e saj për mesazhet suportuese.

Kujtojmë se i vetmi reagim që ka ardhur nga Andi është se ai e ka fshirë Jasminën nga Instagrami dhe nuk e ndjek më. /Afterparty.al

Pas lajmeve për ndarje nga Fjolla, reagon bashkëshorti i saj 0 7

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kohë më parë kanë kurorëzuar lidhjen e tyre me martesë.

Gjersa dukej se çdo gjë po shkonte për mrekulli, në media u përhap lajmi se çifti janë ndarë.

Madje u përfol se Fjolla ka abortuar fëmijën që priste me Fisnikun.

Pas përhapjes së lajmit ka reaguar ky i fundit.

Ai ka bërë një urim për festën e Fitër Bajramit me një fotografi ku shfaqet bashkë me Fjollën duke mohuar indirekt lajmin për ndarje.

“Nga zemra ju urojmë shëndet, begati dhe harmoni në familjet tuaja. Fisniku dhe Fjolla”, shkruan në mbishkrimin e fotografisë.