Saimiri puthi motrën e saj binjake, Albana merr vendimin e papritur: Më hoqët qafe… 0 56

Këtë të hënë, njëra nga binjaket e “Love Story”, Albana u largua nga programi pas takimit të motrës së saj, Silvanës me Saimirin. Albana kishte premtuar që do të largohej kur të shihte një afrimitet të Saimirit me motrën dhe kështu ndodhi pasi mes dyshes pati puthje e prekje.

Në një intervistë së fundmi për “Daily Love Story”, Albana u shpreh se vendimin e ka marrë që kur Silvana i kishte treguar ç’kishte ndodhur në takim.

“Më në fund më hoqët qafe. Mendoj që bëra zgjedhjen e duhur, me largimin tim duhet të mbyllet dhe gjithë ky diskutim. Mendoj se dhamë mesazhin e duhur. Atë ç’ka thamë në fillim, i qëndruam deri në fund. Unë s’kam patur asnjë takim me Saimirin kështu që mu duk absurde që diskutohet aq shumë për ne të dyja. Jam e lumtur që mbaroi këtu”, tha Albana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Xhensila dhe stili ndryshe i stërvitjes në oborrin e shtëpisë me paralele dhe pemë 0 3

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj duket se po vazhdon të ndjekë këtë stil ndryshe të stërvistjes. Ajo ka postuar së fundmi në Instagram foto dhe video ku shihet duke bërë ushtrime në oborrin e shtëpisë. Ajo shfaqet edhe në një paralele duke stërvitur muskujt.

Këngëtarja mban veshur një kostum sportiv ngjyrë gri, ku duket në formë të mirë fizike. Fundja, ku ka më mirë se stërvitja në natyrë.

A ke qef të martohesh me shqiptare apo kosovare?” Bearti iu përgjigjet ndjekësve me një mesazh të fuqishëm 0 5

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram ku i janë drejtuar pyetje në lidhje me tema të ndryshme.

“A je në ndonjë lidhje tjetër?” e ka pyetur një ndjekës ish-konkurrentin dhe ai i është përgjigjur prerë që Jo.

Ndërkohë, ndjekësit nuk kanë ngurruar që ta pyesin se si e sheh njeriun me të cilin do të martohet në të ardhmen.A ke qef të martohesh përfundimisht me shqiptare apo kosovare? Më kthe përgjigje”, i ka shkruar ndjekësi/ja në formë lutjeje.

“S’kam dashur që të përgjigjem fare, po aq shumë herë ma keni bërë këtë pyetje që s’po mundem ta tejkaloj më. E para çfarë rëndësie ka shqiptare/kosovare. Në fund të gjithë shqiptarë jemi. S’di pse kaq shumë “urrejtje” se kam parë edhe në komente “Ju shqiptarët, ju kosovarët..” Turp.

Përsa i përket pyetjes unë kam shprehur se nëse dikush më pëlqen s’ka rëndësi nëse është shqiptare, kosovare a gabele. Më falni që u shpreha kështu, por duhet të kuptoni se të gjithë jemi shqiptarë dhe kemi luftuar për të njëjtin flamur dhe ne”, i është përgjigjur Bearti.