Sa emocionues ky moment! Tolgahan dhe Almeda Abazi me VIDEON e ëmbël zbulojnë gjininë e bebit! 0 42

Almeda Abazi dhe partneri i saj turk, Tolgahan Sayisman janë në pritje të fëmijës së dytë.

Lajmin e ka bërë të ditur Almeda pak ditë më parë përmes një fotoje në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një foto së bashku me bashkëshortin e saj në kopshtin e shtëpisë, teksa mban me dorë barkun e rrumbullakosur.

Së fundmi bukuroshja na ka zbuluar edhe gjininë e fëmijës që janë në pritje. Almeda ka postuar një video ku së bashku me bashkëshortin e saj mbajnë një kuti dhe nga aty del një bluzë e kuqe, duke treguar se janë në pritje të një vazjë. Pra kështu Efehan do të bëhet me motër.

“E bekuar”, shkruan ajo krah videos.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lamtumira e Fundit për Princ Philip! Duka që do të mbahet mend si një njeri me ‘guxim 0 3

Pas kambanave dhe të shtënave të armëve, Princi Philip u largua nga Pallati Windsor, në udhëtimin e tij të fundit.

I shoqëruar nga 730 forca ushtarake, në makinën e dizenjuar nga vetë ai, trupi i princit u zhvendos nga Kështjella në Windsor për në Katedralen Saint Thomas .

Sipër arkivolit u vendosën zambakë, të zgjedhur nga vetë mbretëresha, si për të kujtuar edhe njëherë të fundit se ajo vazhdon të jetë “ His Lilibeth”.

Ana Kauri thumbon konkurrenten e re të “Për’puthen” 0 5

Ola Zenelaj është konkurrentja e re e “Për’puthen”, e cila trazoi menjëherë ujërat në emision dhe “përçau” çiftin Sindi-Murat.

Gjatë këtyre ditëve janë publikuar pamje të Sindit në prapaskenë, ku është dukur tepër e prekur nga situata dhe ka shpërthyer në lot, duke iu drejtuar Muratit me fjalët “Më ke lënduar shumë”.

Ditën e djeshme u transmetua takimi i dytë i Olës dhe Muratit, ndërsa Mevlani e komentoi afrimitetin e Olës si strategji për të ndarë Muratin dhe Sindin.

Të njëjtin mendim me Mevlanin duket se ka pasur edhe Ana Kauri, ish-konkurrente e emisionit e cila nuk e ka kursyer një koment në faqen publike të “Për’puthen” në Instagram.

“Mevlani mendon se Ola bën strategji, për të ndarë Muratin nga Sindi.”- shkruhej në video, ndërsa Ana Kauri ka mbështetur mendimin e Mevlanit, duke u shprehur se tashmë ka nisur t’i kuptojë të gjitha dhe askush s’ia hedh dot më.

“Është bërë mjeshtër Mevlan Shaba, nuk ia hedh dot më njeri.”- ka shkruar Ana, duke hedhur kështu një thumb për konkurrenten e re.