Rindizet “sherri”/ Tayna dhe Dafina s’i paskan punët mirë, ja si “thumbohen” publikisht: Ty s’ti… 0 19

Postimi i fundit i Dafina Zeqirit duket si kundërpërgjigje e një “InstagramStory” të Tayna-s. Kjo e fundit, disa orë më parë publikoi videon e një fanseje të saj, teksa shkruante:

“Ty nukt’i dinë as këngët, mua freestyle-t m’i dinë përmendësh. Nuk jemi të njëjta”.

tn.png

 

Pas postimit të Taynës, nuk vonoi shumë edhe ‘thumbi’ i Dafinës. në llogarinë e saj të ‘Instagram-it’, këngëtarja nxorri një përkufizim i freestyle-it, si i pashkruar dhe forma më e vrazhdë e hip-hop-it.

auto_-640-0-601bc7f8090741612436177.png

 

Pas bashkëpunimit “Bye Bye”, qarkulloi lajmi i prishjes së marrëdhënies mes dy artisteve të njohura, teksa në asnjë moment nuk u aludua rreth shkakut të mundshëm. Mosndjekja e njëra-tjetrës në Instagram i përforcoi akoma më shumë dyshimet.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

I lidhur jashtë emisionit? Riniani tha se është ndarë prej 8 vitesh, ish e dashura e tij bën deklaratën që s’pritej! 0 5

Në media e në rrjete sociale është përfolur se Riniani i “Përputhen”është i martuar me një ruse dhe ka fëmijë. Vetë konkurrenti i ka mohuar këto lajme gjatë një puntate të “Përputhen Prime”, duke sqaruar se bëhet fjalë për një ish të fejuar, me të cilën ka kaluar plot 8 vite.

Së fundmi, ish e fejuara e tij, Marcela ka reaguar me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo i ka uruar Rinianit më të mirat në rrugëtimin e tij të ri, duke shtuar se është një person shumë i rrallë.

“Çkemi!!!! Dëshiroj të të uroj fat të mbarë në udhëtimin tënd të ri në jetë. Qëndro vetvetja kudo dhe kurdoherë. Personi që do të zbulojë qenien tënde do të kuptojë se je një perlë e rrallë. Shumë fat, Marsy”, shkruan ajo.

dgg.jpeg

 

Kujtojmë se dyshimet që dyshja ishin bashkë erdhën pasi Marsy mbante ende një foto me Rinianin në rrjetet sociale. Ky I fundit u shpreh se kishte pasur një lidhje prej 8 vitesh me të, por tanimë e gjitha kishte marrë fund.

 

Shumë pranë nesh, njihuni me qytetin evropian që nuk e “njeh” COVID-in 0 6

Ndonëse thuajse e gjithë bota është pushtuar nga pandemia e COVID-19, një qytezë e vogël në Itali nuk ka regjistruar asnjë rast me virusin, që prej shpërthimit të saj.

Bëhet fjalë për Bolognola-n, një qytet i vogël në rajonin e Marche dhe që autoritetet thonë se nuk ka regjistruar asnjë rast me koronavirs.

Qyteza, ndodhet midis maleve të Sibillini, i njohur dhe si një vend ku zhvillohet sporti i skive. Këtë fakt, kryebashkiaku i qytetit, Cristiana Gentili, e quan si një sukses grupi.

Ai thotë se qytetarët, bizneset, restorantet, kanë ëbrë punën e tyre dhe kanë respektuar masat, por megjithatë, ai pranon se kanë pasur dhe pak fat.