Rihanna tërheq vëmendje me veshjen glamuroze në Santa Monica 0 87

Rihanna është ndër artistet me renome ndërkombëtare e cila njihet në pothuajse çdo cep të botës.

Kohëve të fundit ajo nuk ka qenë shumë aktive në prurjet muzikore, pasi fokusin e kishte vetëm tek biznesi i saj, shkruan Daily Mail.

Sidoqoftë kësaj, artistja së fundmi është parë në Santa Monica, teksa tërhoqi vëmendjen e audiencës.

32-vjeçarja është shfaqur e veshur me ngjyrë të zezë, kurse për aksesorë kishte zgjedhur një kapele që i mbulonte fytyrën.

Fituesja e çmimeve ‘Grammy’ është parë edhe duke incizuar këngën e re, ndërsa po aludohet se ka filluar punën në albumin e nëntë saj.

Ajo ka sjell në treg asnjë projekt të ri që nga viti 2016, kur lansoi albumin “Anti” që i pëlqye mjaft shumë. /Telegrafi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

U tha se është bërë nënë për herë të parë në fshehtësi, Aurela Hoxha bën reagimin që s’pritej! 0 11

Ditën e sotme në media qarkulloi lajmi se Aurela Hoxha është bërë nënë një muaj më parë dhe e ka mbajtur lajmin sekret. U tha se ajo dhe partneri i saj janë bekuar me një djalë por kanë vendosur ta mbajnë sekret lajmin. Nëse do vëzhgonim rrjetet e saj sociale, asgjë nuk ka ndryshuar. Aurela ka postuar edhe foto me bikini së fundmi ku bie në sy barku i sheshtë dhe trupi super në formë.

Pasi lajmi u bë kryefjalë në media ka ardhur edhe reagimi i Aurelës, e cila ka postuar në Instastory një selfie para pasqyrës. Në postimin në fjalë shihet edhe data e realizimit të fotës, e cila është shkrepur ditën e sotme dhe ashtu si në fotot e tjera, format e saj trupore nuk lënë të kuptohet se sapo është bërë nënë. Nuk dihet nëse u është rikthyer formave trupore të mëparshme menjëherë pas lindjes, apo këto zëra nuk janë të vërteta, e na mbetet të presim deri në konfirmimin ose mohimin e lajmeve nga vetë Aurela.

IMG-20210615-WA0019.jpg

UPS! Jasmina zbulon mesazhin e fundit që i dha fund lidhjes me Andin: Ja ku gabova, u ndamë si fëmijë… 0 13

Andi dhe Jasmina në çdo dalje të tyre hedhin thumba për njëri-tjetrin. Dyshja dolën çift nga emisioni për të vijuar njohjen jashtë por gjërat nuk shkuan siç ata i prisnin. Pëlqimi është kthyer në një urrejtje fëmijësh mes tyre dhe një gjë të tillë e konfirmon vetë Jasmina teksa ishte e ftuar në ‘ShqipëriaLive’.

Ata nuk kanë lënë asnjë rrugë komunikimi dhe në rrjete sociale pas i kanë bërë bllok njëri-tjetrin.

‘Andi nuk më mungon fare. Ka qenë marrëdhënie toksike nga të dy. Gabimi im është që i kam mëshuar shumë një situatë të caktuar. Kisha të drejtë për çdo argument qoftë i ekzagjeruar apo jo. Unë e marr vëmendjen duke u ‘grricur’ me njerëzit.

Thjesht ashtu e kam tipin. Unë nuk bëhem xheloze, bëhem posesive. Unë para se të jem me dikë, flirtoj, dua vëmendjen dhe kur fillova të frekuentohesha me Andin, e ndërpreva për të mos u keqkuptuar.

Nuk jam mësuar që të ndahem me shpata, inate dhe mëri. Është i vetmi njeri që e kam bërë. Jemi ndarë si fëmijë 5 vjeç që po më pyete prap për këtë gjë, do të të bëj bllok. Nëse të pyes për diçka specifike, kthe përgjigje dhe kaq,’u shpreh Jasmina.