Ribashkohen Romeo & Juliet! Mozzik poston FOTON e nxehtë me Loredanën dhe rrjeti u çmend! 0 32

Pas konfirmimit se janë ribashkuar, Loredana dhe Mozzik nuk i kanë kursyer fotot me njëri-tjetrin në rrjetet sociale, ndonëse duke fshehur portretin.

Ashtu si reperja para pak ditësh, edhe Mozzik ka publikuar sot në Instagramin e tij një foto me Loredanën.

Ndonëse në foto shihen vetëm buzët dhe pak flokët, këto detaje mjaftojnë për ta identifikuar atë.

“Kush është pranë meje?”- ka shkruar Mozzik krah fotos, teksa fansat të gjithë kanë thënë vetëm një emër: LOREDNA)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg