Reagimi epik kur Blero shikon Afronën në një reklamë në Zvicër nuk duhet humbur 0 41

Afrona Dika prej kohësh jeton në Zvicër dhe madje as pas martesës ajo nuk mundi të zhvendosej në Kosovë me Bleron për shkak të angazhimeve profesionale. Ajo është përfshirë në fushata të ndryshme reklamash dhe shpesh është zgjedhur si imazh i kompanive të ndryshme.

 

Së fundmi Blero ka qenë i pranishëm në Zvicër dhe ka parë një reklamë autobusi në të cilën shfaqet Afrona dhe menjëherë ka shkrepur një foto për ta ndarë me ndjekësit në rrjete sociale. Në këtë mënyrë ai ju ka treguar të gjithëve se është super krenar për bashkëshorten e tij, por reagimi i Bleros i ka bërë të gjithë për të qeshur.

 

“Oj gru ka je ka shkon bre”, ka shkruar Blero përkrah fotos së reklamës në autobus.

afr.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg