“Qenke me syçka të bukura”, si shkoi takimi mes Luljetës dhe konkurrentit të ri  0 41

Rolandi është konkurrenti më i ri i Për’Puthen +40, i cili që nga ekrani i televizorit i ka vënë syrin Luljetës.

Ai e ftoi në një takim 4 minutësh  ndërsa folën për disa detaje të jetës së tyre.

Luljeta: Jetoj vetëm, bëj palestër psonisje, bëj ecje, bëj guida i kam qejf udhëtimet. Jam tip sportiv pa komplekse, unë këndoj pëlqej, kështu jam unë dua humor.

Roland: Jam i divorcuar, kam një djalë, jetoj vetëm punoj  taksi, edhe mua më pëlqejnë udhëtimet.

Luljeta: Unë s’ja them shumë për gatim them të drejtën.

Roland: Unë kam zanatin shofer.

Luljeta: Po bashkëshortja ku është se na shikon e më thotë po më merr burrin.

Roland: Ajo është e martuar ka jetën e saj.

Luljeta: Unë s’kam qenë as e fejuar as e martuar, por i kam qejf bashkëjetesat e shkurtra, kështu qenke me syçka të bukura.

Roland: Do ia lemë kohës.

Luljeta: E kam pak të vështirë që të vendos, por shpresa vdes e fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg