Qenka ndarë nga Mevlani? Fation Kuqari ia thotë në sy dhe merr këtë përgjigje nga Ledjana! 0 57

Pas 8 muajsh në ‘Përputhen’, Mevlani u deklarua vetëm për Ledjanën. “Aty brenda jam vetëm për ty, nuk shoh njeri tjetër”, i tha ai. Të njëjtën gjë i tha më pas dhe Ledjana, duke krijuar çiftin më të ri të mundshëm në program.

Por si duket sipas fjalëve që ka dëgjuar ish-konkurrenti Fation Kuqari, Ledjana ka lënë Mevlin dhe kështu la publikun të kuptonte se mes dyshes ka patur një krisje.

“Çfarë dëgjova unë që e le Mevlon?”, ishte komenti i Kuqarit që solli shumë komente nga ndjekësit.

Por si është e vërteta sipas të zonjës të fjalëve ka dëgjuar Fatjoni, Ledjanës?

Ajo vetë ka reaguar përmes një komenti nën komentin e Fatjonit; ku shkruan “Nein???” përkthyer në shqip “Jo”. 

Pra, të besojmë burimin e Fationit apo mohimin e Ledjanës? Ju ç’mendoni?/afterparty.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nuk ishte vendimi i saj! Ellen DeGeneres e detyruan t’i jepte fund emisionit për një arsye 0 3

Ellen DeGeneres lajmëroi dje se do t’i japë fund emisionit të saj, pas 19 vitesh transmetim. Në një deklaratë për “The Hollywood Reporter”, producentja dhe prezantuesja e famshme u shpreh: “Kur je një person krijues, duhet vazhdimisht të sfidohesh – dhe ndonëse është një show i shkëlqyeshëm e argëtuese, nuk është më një sfidë për mua. Unë do të tërhiqem pas sezonit 16.”

Por a ka qenë ky plotësisht vendimi i Ellen?! Mesa duket JO! Ajo është ndikuar nga një person me shumë peshë në jetën e saj bashkëshortja Portia. Moderatorja ka treguar për “Hollywood Reporter” se vëllai i saj e ka shtyrë që të vazhdojë emisionin, ndërsa Portia i thoshte të bënte të kundërtën.

“Vëllai im më thoshte gjithmonë ‘Njerëzit mezi e presin spektaklin çdo ditë dhe nuk ka shumë emisione që të transmetojnë kaq lumturi të pastër si i yti’. Ai ka qenë mbështetësi im më i madh, ndërsa Portia nuk është. Ajo është shumë egoiste dhe dëshiron që të bëj gjëra sfiduese dhe sa herë vinte në shtëpi më thoshte se unë mund të bëj diçka më shumë”, tha DeGeneres. /Afterparty

Pa reçipeta dhe bluzë transparente, Angela Martini nuk i lë vend imagjinatës 0 6

Angela Martini merr shpeshherë vëmendjen me videot që realizon e poston në Instagram, por së fundmi ka marrë vëmendjen e komshinjve. Modelja ka realizuar në ballkon një video herë e veshur me fustan e herë me bluzë pa reçipeta.

Nën ritmet e muzikës e me lëvizje provokuese, Angela ka bërë që komshinjtë të dalin në ballkonet e tyre. Madje ajo tregon se edhe janë ankuar.

“Komshinjtë e mi po ankoheshin shumë sot dhe nuk e di pse”, shkruan Angela.

/AfterParty.al