“Puthje e përkëdhelje”! Mos vallë Shqipja është lidhur me ish-konkurrentin e “Për’Puthen”?! Ky DETAJ shton dyshimet! 0 42

Pas përjashtimit nga “Përputhen”, Shqipe Hysenaj ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të deklaratave që ka bërë për disa nga konkurrentët e tjerë që janë ende pjesë e këtij programi.

28-vjeçarja publikoi dje në llogarinë e saj në Instagram një regjistrim të autores së programit, Olsa Muhametit, e cila dëgjohej duke thënë se çdo gjë është “show” aty brenda.

Pas kësaj prove, Shqipja zbuloi se nuk do të merrej më me “Përputhen”. Por, pavarësisht kësaj, ajo deklaroi se ka shumë prova të tjera, por ka zgjedhur që ta mbyllë me kaq.

Mirëpo ajo u kthye sërish në vemendje të publikut dhe kjo pas një videoje që po qarkullon në rrjetet sociale.

Ajo dhe ish-konkurrenti Erjoni janw parë shumë të afërt së fundmi. Ka qenë Erjoni që ka publikuar një video teksa puthet e përkëdhelet me Shqipen, ç’ka nxitur thashethemet se mes tyre mund të ketë diçka. Ndoshta mes dyshes ekziston vetëm shoqëri, por kjo mbetet për t’u zbuluar.

shqi.png

 

hysa.png

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg