Publikohen mesazhet e Ledianës me të dashurin në burg 0 30

Se fundmi, në rrjete sociale po qarkullon një bisedë, për të cilën thuhet se është e Ledianës me të dashurin e saj.

Në mesazh lexohet që Lediana i kërkon atij të durojë edhe pak derisa të sigurojnë disa të ardhura.

”Të lutem me jep pak kohë dashuri, vetëm deri të marr dhe pak para e jetojmë të lumtur. Zemra ime përgjithmonë Ledjana yte”- shkruan ajo teksa personi tjetër i thotë:

”Jo të them sa më parë më nxirr nga këtu se dua të jem me ty, se më duket që me të vërtetë don Mevlanin tani”.

”Cfarë thua o zemër? Duro të lutem të gjitha janë lojë në Përputhen. Se shef dot që të gjithë më shohin që vetëm shtirem se s’me dalin lot për Mevlanin o drita ime”.-shkruan ajo.

”S’më intereson moj, ik nga Përputhen tani ke pare sa për të më nxjerrë nga kjo birë dhe sa për të jetuar të dy ke punën ti që të jetojmë. Tani je bërë e njohur”.- shkruan bashkëbiseduesi.

Lediana vijon të jetë e lëkundur për të zgjedhur Mevlanin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kush ia ka “vjedhur” zemrën pas ndarjes nga Bora Zemani?! Zbulohet lidhja prej dy vitesh e Vin Velit 0 2

Dj i njohur shqiptar Vin Veli ka zbuluar së fundmi se ka dy vite që është i lidhur me një tjetër vajzë pas ndarjes nga moderatorja Bora Zemani me të cilën ka një djalë, Arborin. Në emisionin “Dola te Ola”, Vin Veli ka zbuluar se partnerja e tij nuk ka dëshirë të bëhet publike sepse nuk i përket botës së artit apo të medias. “Jam në një lidhje prej dy vitesh. Nuk e kam bërë publike. Ajo nuk është pjesë e fushës së artit apo medias. Është pjesë e juridikut dhe për momentin nuk jetojmë bashkë. Shpresoj që në të ardhmen të ndodhë kjo gjë”, tha Veli ndër të tjera.

Meta i përgjigjet Ramës: Bablok, shqiptarët e dinë se ku kurdisesh ti për t’i përçarë. Përgjigjen e merr më 25 prill 0 1

Presidenti Ilir Meta i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama në lidhje me incidentin e ndodhur në Kavajë, ku mbeti i plagosur me armë zjarri, një nga aktivistët e Partisë Demokratike, Bledar Okshtuni.
Në lidhje në rastin në fjalë, Rama tha se incidenti s’ka prapavijë politike dhe shtoi se autori, Ndriçim Jonuzi (Tahiri) është militant i PD.

Por në një foto, të publikuar nga presidenti, autori, së bashku me dy personazhet që dyshohet se kanë qenë në pranishëm në ngjarje, Markel Shtylla dhe Dorjan Troplini, shihen në duke drekuar së bashku me kryetarin e Bashkisë së Kavjaës Redian Krali dhe funksioanrë të tjerë të PD në Kavajë.

Sakaq, Meta i shtron disa pyetje kryeministrit ku i rendit disa nga skandalet që është përfolur PS ndër vite dhe i shkruan: “Unë do të shkoj në shtëpi kur ti të shkosh në psikiatri”.

 

 

“Lidheni të Marrin shokë socialistë përpara se të ketë fatin e furgonit në Berat. Pse Meta u tha tre banditëve të “Rilindjes” të hynin në zyrën elektorale të PD dhe të qëllonin me armë Sekretarin demokrat? Me kë janë në këtë foto këta të katërt?

Me Metën apo me Kryebashkiakun e emëruar rilindas të Kavajës dhe shtabin e tij elektoral? Pse Meta e porositi Damjanin publikisht të përsërisë “tërmetin” e Dibrës në Vlorë? Pse Meta emëroi një ushtri patronazhistësh për të survejuar e shantazhuar 900 mijë qytetarë të Qarkut Tiranë?
Kush e prishi Marrëveshjen e 5 Qershorit nga tmerri i zgjedhjeve të lira?
Bablok, shqiptarët e dine shumë mirë se ku kurdisesh ti për t’i përçarë shqiptarët në Shqipëri dhe rajon. Me qetësi dhe vendosmëri do e marrësh përgjigjen më

25 Prill nga të gjithë shqiptarët patriotë dhe europianë. Dhe në radhë të parë nga socialistët, që u shkatërrove çdo vlerë pozitive dhe njerëzore.

Unë do shkoj në shtëpi kur ti të shkosh në psikiatri!

Shqipëria e shqiptarëve! Shqipëria në Bashkimin Europian!

Pas 25 Prillit kjo rrugë nuk ndalet më asnjë sekondë!”, shkruan Meta.