Pse “e kërcënon”?! Publikohet video, zbulohet ç’ndodhi në prapaskenë mes Melisës dhe Fatjonit kur ai u largua nga studio! 0 40

Melisa dhe Fatjoni ishin ndër konkurrentët më protagonistë të “Përputhen Prime” që u transmetua mbrëmjen e kaluar. Ata u takuan për të sqaruar ftohjen e Fatjonit, por ai i hodhi “benzinë” zjarrit pasi hodhi hipotezën që Melisa ka kryer marrëdhënie seksuale me dikë tjetër, madje u shpreh se nëse do e tregonte, Melisa do largohej nga emisioni.

Kjo deklaratë nuk u sqarua, pasi Fajtoni nuk pranoi të fliste më tepër, ndërsa Melisa i tha të tregonte faktet. (SHIKO KETU).

Disa ditë më parë, Melisa dhe Fationi u përfshinë në një debat të ashpër në “Përputhen”. Melisa kërkoi dy takime, një gjë që Fationi nuk e pranoi. Më pas, Melisa deklaroi se nuk do dali më me Fationin dhe kjo gjë e nxehu atë, saqë ai u largua nga studio. Në “Përputhen Prime” është transmetuar se ç’ndodhi në prapaskenë mes dyshes.

Melisa ndoqi Fatjonin në studiot e televizionit, ku të dy ata vazhdimisht kërkonin të fikeshin kamerat, madje Melisa hoqi edhe mikrofonin.

Debati:

Fationi: Ik andej

Melisa: Prit një sekondë

Fationi: O Melisa do më lesh rehat?

Melisa: Një minutë të lutem, ça halli ke?

Fationi: Nuk ka shans të më trajtojë njeri mua si lolo

Melisa: Kush po të trajton si lolo?

Fationi: Nuk i pranoj unë këto gjestet

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo për dashurinë? Ana nxjerr veten zbuluar: “U futa në Për’puthen për një tjetër qëllim dhe do ta përdor!” 0 9

Nëse do na duhej të thonim një emër nga “Për’puthen” që u lakua në fillim për lojëra jashtë programit, është padyshim Ana Lleshi. Ish-konkurrentja ishte kryefjala e mediave rozë për ditë me radhë pas fotos me Arjonin.

E ndërkohë që tani është konfirmuar lidhja e saj me Arsim Abdulin, një tjetër ish-konkurrent të emisionit të dashurisë, Ana duket se ka gjetur pak qetësi nga “telenovelat”.

Megjithatë, e ftuar në rubrikën “Trotuar” në E diell në Top Channel, ku tema e diskutimit ishte “A ka datë skandence fama?”, bukuroshja brune na ka lënë të gjithë pa fjalë.

Ajo zbuloi se qëllimi i vërtetë i pjesëmarrjes në “Për’puthen” nuk ka qenë vetëm dashuria por diçka tjetër, të cilën do e tregojë koha.

“Unë u futa në Për’puthen se kisha një qëllim timin që me kohën do të vërtetohet se çfarë është. E para, që është më e rëndësishme nuk u futa kot. U futa se kisha një qëllim, se çfarë si qysh si tek duhet të presësh edhe pak. U futa me një piksynim që nëse nesër marr këtë gjënë që mora, do ta përdor për diçka,” shprehet Ana përballë Bledi Manes.

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 9

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.