Prindër për herë të dytë? Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku flasin për herë të parë 0 17

Pak kohë më parë në rrjet u përfol se çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku do bëheshin prindër për herë të dytë. Mirëpo, si qëndron e vërteta?

Çifti ishin të ftuar mbrëmjen e së shtunës në “Soiree”, ku thanë se nuk është e vërtetë, por Ajka e do një vëlla.

“Ajka do një vëlla. Çudtërisht nuk e di pse i ka lindur kjo dëshirë. Madje këto kohët e fundit na thotë “vëllai-vëllai” dhe nuk e kuptojmë. Më thotë “mami të lutem, unë jam sister, ti je vëllai”, tha Xhensila.

Teksa moderatorja Jonida Shehu i pyeti nëse kanë plane për një tjetër, këngëtarja tha “Planet janë të Zotit zakonisht”.

“Sado që jam munduar të programoj diçka, asgjë nuk ka shkuar sipas planit”, shtoi Besi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Arsimi i përmendi lotët pas ndarjes, Ana Lleshi bën reagimin që s’pritej: I dashur mashkull… 0 5

Ana dhe Arsimi janë dy prej emrave më të përfolur të momentit. Ata të dy patën një lidhje të shkurtër bashkë, por tashmë pas ndarjes duket sikur i kanë shpallur luftë njëri tjetrit në rrjetet sociale.

Ana ka postuar disa foto me mesazhe që i drejtohen Arsimit dhe ai nga ana tjetër nuk ja ka lënë mangët duke e akuzuar herë pas here si një aktore që luan rolin.

Së fundmi ajo ka postuar në instagram sërish disa foto krahas së cilave ka një mesazh tjetër për ish partnerin.

“I dashur mashkull një femër e fortë i përdor lotët si shkëlqyes buzësh.

Nuk e dimë se çfarë ka ndodhur konkretisht mes tyre, por sipas Prive, thuhet se ata të dy patën një zënkë në distancë gjatë kohës që Arsimi ishte në Zvicër.

sg.png

Shefi i kuzhinës dhe pronari i shumë restoranteve, Nusret Gökçe paditet me 5 milionë dollarë! 0 8

Kasapi turk, shefi i kuzhinës dhe pronari i shumë restoranteve, Nusret Gökçe, i njohur gjerësisht si ‘Salt Bae’, po përballet me një proces gjyqësor prej 5 milion dollarësh për shkelje të së drejtës së autorit. Një artist amerikan thotë se Gökçe përdori artin e tij pa leje.

Vepra artistike në fjalë është një ilustrim i tij në pozën e tij të famshme duke hedhur kripë. Artisti i Brooklyn, Logan Hicks, thotë se ai dhe shoku i tij Joseph Iurato u punësuan nga Gökçe për të krijuar një mural të tij, por më pas përdorën të njëjtën vepër arti në restorantet e tij në të gjithë botën dhe si logon e tij, sipas New York Post.

Hicks zbuloi se Gökçe dhe kompanitë e tij kishin përdorur të njëjtin imazh pa leje në shfaqjet e dritareve, në menutë, çanta, paketimet, shenjat dixhitale dhe etiketën për linjën e erëza të Salt Bae, sipas padisë.

Gökçe u bë i famshëm për herë të parë në vitin 2017 kur imazhet e tij duke spërkatur kripë në një biftek u bënë virale në Instagram.