Prindër për herë të dytë? Mozzik sapo ndoqi Loredanën në INSTAGRAM, ja reagimi i saj [FOTO] 0 33

Sa herë që flitet për Mozzik dhe Loredanën vëmendja është maksimale. Rreth 2 vite më parë dyshja e njohur i dhanë fund lidhjes së tyre, një lajm që i trishtoi jo pak fansat. Më pas ndarja u shoqërua me deklarata të forta nga ana të dyve, të cilët akuzonin njëri-tjetrin se kishin arritur deri në këtë pikë për shkak të famës që kërkonin, duke hedhur poshtë dashurinë. Kështu Mozzik dhe Loredana fshinë çdo gjurmë që kishin me njëri-tjetrin, imazhet e përbashkëta dhe që prej asaj kohe nuk ndiqen më në rrjete sociale.

Madje së fundmi u përfol se Loredana është shtatzënë dhe se ajo dhe Mozzik pritet të bëhen prindër për herë të dytë. Deri më tani kështu përflitet lart e poshtë, por ne presim konfirmimin apo reagimin zyrtar të dyshes.

Mirëpo tashmë që raportet mes tyre janë rregulluar dhe flitet për një rikthim, ata kanë filluar të ndiqen sërish në Instagram, por jo si më parë! Loredana ka nisur një biznes të sajin pak kohë më parë dhe nga faqja që ka krijuar për të ka filluar të ndjekë Mozzik. Madje në faqen e biznesit të saj, Loredana ndjek vetëm dy personazhe, veten dhe Mozzik.

Po ashtu edhe reperi e ndjek faqen e Loredanës dhe sigurisht kjo gjë ju ka rënë në sy fansave të dyshes. Për më tepër Mozzik ka pëlqyer edhe foton e fundit që Loredana ka publikuar, duke treguar në këtë mënyrë se e mbështet plotësisht në nismën e re.

3-9.jpg

2-16.jpg

1-15.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

I lidhur jashtë emisionit? Riniani tha se është ndarë prej 8 vitesh, ish e dashura e tij bën deklaratën që s’pritej! 0 5

Në media e në rrjete sociale është përfolur se Riniani i “Përputhen”është i martuar me një ruse dhe ka fëmijë. Vetë konkurrenti i ka mohuar këto lajme gjatë një puntate të “Përputhen Prime”, duke sqaruar se bëhet fjalë për një ish të fejuar, me të cilën ka kaluar plot 8 vite.

Së fundmi, ish e fejuara e tij, Marcela ka reaguar me anë të një postimi në rrjete sociale. Ajo i ka uruar Rinianit më të mirat në rrugëtimin e tij të ri, duke shtuar se është një person shumë i rrallë.

“Çkemi!!!! Dëshiroj të të uroj fat të mbarë në udhëtimin tënd të ri në jetë. Qëndro vetvetja kudo dhe kurdoherë. Personi që do të zbulojë qenien tënde do të kuptojë se je një perlë e rrallë. Shumë fat, Marsy”, shkruan ajo.

dgg.jpeg

 

Kujtojmë se dyshimet që dyshja ishin bashkë erdhën pasi Marsy mbante ende një foto me Rinianin në rrjetet sociale. Ky I fundit u shpreh se kishte pasur një lidhje prej 8 vitesh me të, por tanimë e gjitha kishte marrë fund.

 

Shumë pranë nesh, njihuni me qytetin evropian që nuk e “njeh” COVID-in 0 5

Ndonëse thuajse e gjithë bota është pushtuar nga pandemia e COVID-19, një qytezë e vogël në Itali nuk ka regjistruar asnjë rast me virusin, që prej shpërthimit të saj.

Bëhet fjalë për Bolognola-n, një qytet i vogël në rajonin e Marche dhe që autoritetet thonë se nuk ka regjistruar asnjë rast me koronavirs.

Qyteza, ndodhet midis maleve të Sibillini, i njohur dhe si një vend ku zhvillohet sporti i skive. Këtë fakt, kryebashkiaku i qytetit, Cristiana Gentili, e quan si një sukses grupi.

Ai thotë se qytetarët, bizneset, restorantet, kanë ëbrë punën e tyre dhe kanë respektuar masat, por megjithatë, ai pranon se kanë pasur dhe pak fat.