”Pres të martohem…”/ Kanë ndonjë gjë më shumë apo Ylli Limani dhe modelja simpatike shqiptare thjesht po flirtojnë?! 0 37

Ylli Limani është një ndër këngëtarët më të njohur shqiptarë dhe njëkohësisht shumë i dashur nga publiku. Me këngët dhe tekstet e tij ai ka prekur zemrat e shumë personave, mirëpo siç duket, së fundmi ka nisur një flirt me modelen simpatike Dajana Kalo. Këtë flirtim ata kanë vendosur ta bëjnë haptas në rrjetet sociale, pasi në një fotografi të publikuar, modelja, në përshkrim, pyeti nëse dikush dëshiron të dijë ndonjë sekret për të.

I pari që tregoi interesim ishte Ylli, kurse përgjigjja e Dajanas ishte se pret që të martohet. Duket, se dyshja po shkëmbejnë mesazhe të koduara, gjë që i ka bërë ndjekësit të mendojnë se mes tyre tashmë ka një romancë.

Për më tepër, kur modelja tha që do të martohet, Ylli vendosi një emoji nënshkrimi, ndërkohë që fotografi Endrit Mërtiri la një koment si për të treguar se u surprizua.

Ylli e etiketoi Endritin dhe i tha që në 2021 kemi festë.

kalo.png

 

Pas këtyre mesazheve të koduara, fansat janë të gjithë sy e veshë për të kapur detaje të tjera, ndërkohë që kujtojmë se Dajana ka marrë pjesë në klipin e këngë “Zili Zili”, të Dafina Zeqirit dhe nw klipin “10/10” te Ledrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ana Kauri thumbon konkurrenten e re të “Për’puthen” 0 5

Ola Zenelaj është konkurrentja e re e “Për’puthen”, e cila trazoi menjëherë ujërat në emision dhe “përçau” çiftin Sindi-Murat.

Gjatë këtyre ditëve janë publikuar pamje të Sindit në prapaskenë, ku është dukur tepër e prekur nga situata dhe ka shpërthyer në lot, duke iu drejtuar Muratit me fjalët “Më ke lënduar shumë”.

Ditën e djeshme u transmetua takimi i dytë i Olës dhe Muratit, ndërsa Mevlani e komentoi afrimitetin e Olës si strategji për të ndarë Muratin dhe Sindin.

Të njëjtin mendim me Mevlanin duket se ka pasur edhe Ana Kauri, ish-konkurrente e emisionit e cila nuk e ka kursyer një koment në faqen publike të “Për’puthen” në Instagram.

“Mevlani mendon se Ola bën strategji, për të ndarë Muratin nga Sindi.”- shkruhej në video, ndërsa Ana Kauri ka mbështetur mendimin e Mevlanit, duke u shprehur se tashmë ka nisur t’i kuptojë të gjitha dhe askush s’ia hedh dot më.

“Është bërë mjeshtër Mevlan Shaba, nuk ia hedh dot më njeri.”- ka shkruar Ana, duke hedhur kështu një thumb për konkurrenten e re.

Thotë se kënga e re nuk është diss, por me pak fjalë Noizy godet gjithë reperët 0 5

Para disa ditësh, Noizy paralajmëroi se do të sillte një këngë të re dhe nga fjalët e tij u duk se bëhej fjalë për një tjetër diss.

“Do merrni mësim nga pedagogu”, shkroi Noizy disa ditë më parë përkrah një videoje të shkëputur nga kënga.

Edhe ditën e sotme para publikimit të këngës, reperi bëra disa postime në rrjete sociale që hapur dukeshin se ishin thumba për kolegët e tij.

Të dashur fansa: A e dini se të gjithë reperët janë t’u e pritur këtë kong ma shumë se ju?”, ka shkruar ai.

Më në fund kënga është publikuar e plotë dhe Noizy ka shuar gjithë kuriozitetin e fansave. Si fillim ai ironizon gjithë reperët dhe më pas tregon se si arriti me shumë punë këtu ku është sot.

“Sillma 1 reper këtu që din me bo rep, me tregu 1 histori a diçka nga jeta e vet. Vetëm femna, femna femna, sa të dua puçi, puçi, edhe Gucci, Gucci, edhe grosha edhe sushi. S’di ça dreqin kanë këto tipa vetëm pytje, intervista hajde këtu t’ju jap lajmet”, shprehet Noizy në këngën e tij për kolegët.