Pra, vajza në FOTON me Andin para disa viteve nuk ishte Tea e ‘Për’puthen’? Reagon sërish Shqipja: ‘Dhe një fjalë te veshi…’ 0 186

Ditën e djeshme, ish-konkurrentja e “Për’puthen” e pezulluar nga emisioni, publikoi një foto të vjetër të konkurrentit Andi Shehu, të cilin e puthte në faqe një vajzë.

Shqipja pretendoi se vajza në foto ishte Tea, gjithashtu konkurrente e “Për’puthen”, ndërsa krahas postimit shkroi:

“Tea dhe Andi në klasë të parë kishin mbledhur lekët për kafe. Foto bombastike që është direkt për skualifikim, sepse janë shtirur se nuk njihen të pafytyrët dhe mashtruesit. Janë tallur me një publik të tërë, me konkurrentët brenda, me produksionin. Hë moj Olsa ku je?Të shpëtoi ky detaji i vogël? Skualifikoi! Apo po fle gjumë dhe zgjohesh vetëm nga klikimet. Tani do e tregosh veten sa e drejtë je. Se unë të njoh por publiku që s’të njeh. Me mua e tregove drejtësinë.”

IMG_20201203_213646_915.jpg

Por, e vërteta rezultoi ndryshe.

Vajza në foto është ish- e dashura e Andit dhe fotoja është realizuar para 4 vitesh. Kjo verifikohet nga komenti i Andit që shkruan “Arushi më i madh se Frensi”, duke na zbuluar edhe emrin e vajzës.

Vajza në fjalë jeton në Gjermani dhe ka pak ngjashmëri me Tean, por nuk është ajo.

20201203_221656.jpg

Pas këtyre lajmeve, Shqipja ka reaguar sërish nëpërmjet një postimi në InstaStory, ku vazhdon të pretendojë se vajza në fjalë është Tea.

Ajo ka publikuar edhe një tjetër foto ku krahason veshin e vajzës në foto dhe veshin e Teas, duke qenë se të dyja kanë pozuar profil.

“Po jua them dhe një fjalë te veshi. Natën”- shkruan ajo.

WhatsApp-Image-2020-12-04-at-08.21.13.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg