Pra, produksioni e ka ftuar të rikthehet dhe ajo s’ka pranuar?! Reagon Shqipja: Nuk pranoj lojëra… 0 94

Edhe pse u përjasshtua dhe nuk është më pjesë e “Përputhen”, ish-konkurrentja Shqipe Hysenaj është njësoj e përfolur me konkurrentët aktual. Ajo bën deklarata dhe postime në rrjetet sociale rreth emisionit, tashmë shumë të ndjekur, duke marrë kështu vëmendjen e publikut.

Pas publikimit të një fotoje në të cilën pretendon se është Andi dhe Tea, Shqipja ka paralajmëruar se shumë shpejt do të plasë bomba të tjera.

E ftuar në emisionin e Olsi Bylykut “Roped with Olsi”, Shqipja nuk preferoi të zbulonte një nga bombat e rradhës, por tregoi se produksioni i ka kërkuar të rikthehet.

“Ishte një lojë e lezetshme”, tha Shqipja duke shtuar se ajo nuk pranon të bëjë lojëra.

Pjesë nga intervista:

Shqipja: U përjashtova, por edhe u kërkova përsëri.

Olsi: Pse ke kërkuar të kthehesh?

Shqipja: Jo unë!

Olsi: Produksioni?!

Shqipja: Hë tani! Mos na i nxirr!

Olsi: Të ka ftuar sërish produksioni mesa shoh.

Shqipja: Ça kishe ti tani?

Olsi: Domethënë e ka ftuar produksioni, por Shqipja s’ka pranuar…

Shqipja: Ishte një lojë e lezetshme, por nuk pranoj lojëra unë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Xhensila dhe stili ndryshe i stërvitjes në oborrin e shtëpisë me paralele dhe pemë 0 3

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj duket se po vazhdon të ndjekë këtë stil ndryshe të stërvistjes. Ajo ka postuar së fundmi në Instagram foto dhe video ku shihet duke bërë ushtrime në oborrin e shtëpisë. Ajo shfaqet edhe në një paralele duke stërvitur muskujt.

Këngëtarja mban veshur një kostum sportiv ngjyrë gri, ku duket në formë të mirë fizike. Fundja, ku ka më mirë se stërvitja në natyrë.

A ke qef të martohesh me shqiptare apo kosovare?” Bearti iu përgjigjet ndjekësve me një mesazh të fuqishëm 0 5

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram ku i janë drejtuar pyetje në lidhje me tema të ndryshme.

“A je në ndonjë lidhje tjetër?” e ka pyetur një ndjekës ish-konkurrentin dhe ai i është përgjigjur prerë që Jo.

Ndërkohë, ndjekësit nuk kanë ngurruar që ta pyesin se si e sheh njeriun me të cilin do të martohet në të ardhmen.A ke qef të martohesh përfundimisht me shqiptare apo kosovare? Më kthe përgjigje”, i ka shkruar ndjekësi/ja në formë lutjeje.

“S’kam dashur që të përgjigjem fare, po aq shumë herë ma keni bërë këtë pyetje që s’po mundem ta tejkaloj më. E para çfarë rëndësie ka shqiptare/kosovare. Në fund të gjithë shqiptarë jemi. S’di pse kaq shumë “urrejtje” se kam parë edhe në komente “Ju shqiptarët, ju kosovarët..” Turp.

Përsa i përket pyetjes unë kam shprehur se nëse dikush më pëlqen s’ka rëndësi nëse është shqiptare, kosovare a gabele. Më falni që u shpreha kështu, por duhet të kuptoni se të gjithë jemi shqiptarë dhe kemi luftuar për të njëjtin flamur dhe ne”, i është përgjigjur Bearti.