Pornostarja shqiptare kërcen më këngën e Don Xhoni-t, reperi ka një mesazh për të! 0 18

Rreperi tepër i suksesshëm i njohur në publik me nofkën ‘Don Xhoni’ bëri namin me freestyle e tij në rrjetin social “Tik Tok”.

Emra të njohur të showbizit kanë performuar me këngën e Don Xhonit, ku ndër to së fundmi ka qenë edhe aktorja e filmave pornografik Alby Rydes dhe nëse nuk e dini ajo është shqiptare dhe është shumë e njohur.

Emra të njohur të showbizit kanë performuar me këngën e Don Xhonit, ku ndër to së fundmi ka qenë edhe aktorja e filmave pornografik Alby Rydes dhe nëse nuk e dini ajo është shqiptare dhe është shumë e njohur.

Don Xhoni ka shpërndarë videon e pornostares në Instagram, teksa në mbishkrimin e fotos ka shkruar: “Ndoshta ju sapo jeni adhuruesja ime, por unë dhe miqtë e mi keni qenë adhuruesit tuaj përgjithmonë”,- ka shkruar rreperi duke kujtuar kohërat e vjetra të adoleshencës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WOW! Ylli botëror shkëlqen e veshur nga stilisti shqiptar! 0 5

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti ka veshur modelen e njohur amerikane, Chrissy Teigen.

Bukuroshja ka marrë pjesë në “Global Citizen Vax: Koncerti për të ribashkuar botën”, e veshur me një fustan të stiluar nga ai.

Chrissy ka marrë të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, me fustanin në ngjyrë portokalli dhe material saten. Ajo shoqërohej nga vajza e saj Luna.

Ufff! Moderatorja shqiptare ‘çmend’ rrjetin, heq fare rrobabanjot në Maldive 0 5

Moderatorja e njohur, Lei Kraja së fundmi po shijon pushimet në Maldive, duke postuar vazhdimisht foto në rrjete sociale ku shfaqet në super formë me bikini.

Por kësaj radhe ajo i ka hequr edhe ato duke u shfaqur tërësisht e zhveshur e mbuluar vetëm me gjethet e palmës.

E pyetur se me kë po kalon këto pushime, prezantuesja ka thënë se atje është me shoqe duke mos zbuluar nëse është edhe dikush tjetër që po i shoqëron.