Policia në kërkim të modeles ruse që filmoi porno në malin e shenjtë Batur 0 27

Policia indoneziane në Bali ka shpallur në kërkim një modele 22-vjeçare ruse që është bërë e famshme pasi filmoi një video ‘për të rritur’ në Malin Batur, vullkani i shenjtë në ishullin indonezian të zotave.

Autoritetet u zemëruan pasi pamjet “imorale” ishin shikuar më shumë se 1.2 milionë herë para se të hiqeshin nga rrjeti.

Ndërsa modelja që njihet në rrjete të ndryshme me emrin Veronika Troshina, kishte zgjedhur enkas malin e shenjtë për videon pornografike, të cilën e kishte xhiruar me një partner mashkull. Zhvillimi ka shkaktuar zemërim të gjerë në ishullin e Bali, që është një destinacion i njohur për turistët rusë.

Klipi ishte postuar në rrjetin PornHub, por është hequr tashmë pas ankesës së autoriteteve. Nëse Troshina dhe partneri i saj ndodhen ende në ishull, ata përballen deri me dy vjet burgim për sjellje imorale në publik.

Tashmë dhe llogaria e Troshina në Instagram është bllokuar. Por ajo ka rreth 259,500 ndjekës në rrjetin TikTok dhe 552,000 të abonuar në rrjetin PornHub.

Shkelje nga turistë të pakujdesshëm ndodhin shpesh në Bali. Në fillim të vitit, një tjetër influencues në rrjetet sociale ruse, Sergey Kosenko, u dënua nga ishulli për shkelje të rregullave anti-covid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Transformimi i tmerrshëm i aktorit të njohur të Hollywood (FOTO) 0 23

Aktori i njohur, Mark Wahlberg, ka ndarë për ndjekësit e tij fotot e ndryshimit të madh që ka pësuar fiziku i tij për filmin e ri që do të realizojë.

Ylli i Hollywood raporton se po përpiqet të fitojë sa më shumë peshë që të jetë e mundur për rolin e një boksieri që kthehet në prift në filmin “Father Stu”.
“Nga 3 javë më parë, tashmë jam kështu. Dhe kjo falë gatimeve të shefit Lawrence”, shkruan aktori 49 vjeçar në rrjetet sociale përkrah dy fotove krahasuese të tij

 

  • foto galeri

Finalja e Europa League do të luhet me tifozë, UEFA lejon 25% të kapacitetit të stadiumit 0 19

Finalja e Europa League do të luhet me tifozë pasi UEFA ka dhënë dritën jeshile. Ndeshja që do të luhet në ‘’Energa Stadium’’ të Gdanskut në Poloninë Veriore do të ketë 9 mijë e 500 tifozë.

Në fakt, kjo është vetëm 25% e stadiumit pasi në total kapaciteti është 43 mijë e 615.

Ende nuk është zyrtarizuar kush do të luajë në atë finale, por më e favorizuar është Manchester United që ka mposhtur në ndeshjen e parë 6-2 Romën, kurse tek sfida tjetër Villareal ka avantazhin 2-1 ndaj Arsenal, por duhet ta ruajë atë edhe në Londër.