“Po të dridhen duart shpirt?”/ Përballja e Ledjanës me Mevlanit: E virgjër je ti? Ja çfarë bën Antonela 0 30

Mevlani dhe Ledjana kanë bërë një takim prej 4 minutash pasi ka pasur distancim mes tyre. Ledjana theksoi se është shumë konfuze për çdo gjë që ka ndodhur gjatë kësaj periudhe.

Gjatë bisedës, Mevlani e pyeti nëse po i dridhen duart dhe më pas e pyeti nëse është e virgjër pasi Ledjana i përmendi eksperiencat. Teksa të dy ishin në takim, Antonela shkoi pranë Blerimit dhe nuk munguan prekjet e përqafimet mes tyre.

Mevlani: Po të dridhen duart shpirt?

Ledjana: Jo.

Mevlani: Më duket sikur po të dridhen.

Ledjana: Jam njeri me ndjenja e emocione.

Mevlani: Hera e parë në studio pas kaq muajsh që kam një goc përballë dhe nuk kam pikë emocioni. Vazhdo shpirt.

Ledjana: Çfarë ndjen për mua?

Mevlani: Ma trego ti mua të ta them unë ty.

Ledjana: Jo, ti do ma thuash.

Mevlani: Ta them javën tjetër. Jam shumë me nerva me ty po kur të kam përballë më ikin dhe nervat.

Ledjana: Dhe unë. Je personi që më intereson më shumë dhe nuk dua të nis njohje tjetër, ama jam konfuze me cdo gjë që ndodh, me cdo situatë. Duhet të kesh parasysh faktin se çfarë ke bërë më para.

Mevlani: Më fal, je e virgjër ti se nuk po marr vesh? Më fal për injorancë.

Ledjana: Do mendohem e ta them.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg