Po ndodh diçka këtu?! Në këtë video epike të Bebe Rexhës, gjithë vëmendjen e mori komenti i Noizyt! 0 20

Bebe Rexha ka treguar gjithnjë një dobësi rreth vendit dhe kulturës së saj. Disa javë më parë ajo tregoi se kënga e saj e preferuar për momentin është “Kafexhiu” nga Free Mc’s, duke na habitur të gjithëve me shijet e saj.

Por grupi i çunave nga Fieri duket se nuk është i vetmi që dëgjon Bebe. Së fundmi ajo ka filluar të ndjekë në Instagram edhe Noizyn.

Ky detaji ka entuziazmuar shumë fansat që kanë nisur të “thurin ëndrra” rreth bashkëpunimit të tyre. Nuk dihet se përse ajo ka filluar të ndjekë reperin tani, por të dy janë dibranë, dhe ky fakt nuk duhet harruar.

Së fundmi, Bebe Rexha ka publikuar në Instagram një video nga xhirimet e “Baby I’m Jealous”. Në atë video këngëtarja shihet e veshur me fustan rozë, teksa po ecte në sallën e xhirimeve dhe po merrte diçka për të ngrënë.

Kjo video ka shkaktuar të qeshura tek fansat e mes tyre edhe tek Noizy, i cili i ka komentuar “E madhe”, me disa emoji duke qeshur.

Nuk e dimë nëse këto detaje të vogla do sjellin ndonjë bashkëpunim mes tyre, por ne kryeqëzojmë gishtat.

Në një rrëfim të sinqertë disa ditë më parë, këngëtarja e mirënjohur tregoi se është rritur në SHBA dhe ka patur modele të tilla si Britney Spears apo Merilyn Monroe dhe donte të bëhej si to, duke mos treguar nga vinte.

Bebe tha se Kim Kardashian duke treguar çdo gjë rreth vetes, është sot e njohur botërisht dhe tepër e suksesshme. Nisur nga ajo edhe Bebe ka kuptuar se origjina dhe kultura të cilës i përket është e rëndësishme dhe nuk duhet ta fshehim.

Kështu ajo premton se në të ardhmen do ndajë më shumë me fansat e saj rreth kulturës shqiptare./iconstyle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Luana Vjollca bën një ndryshim të vogël në look, por duket shumë ndryshe nga më parë 0 7

Çdo të shtunë Luana Vjollca ka thyer rekorde shikueshmërie me programin e saj, “Shiko kush luan”. Gjatë gjithë këtij sezoni ajo ka ndarë me ndjekësit hap pas hapi se çfarë pune bëhet në prapaskenë për të arritur deri në realizimin e plotë të spektaklit. Luana ka treguar se ajo është mjaft e angazhuar në çdo moment të ditës me “Shiko kush luan”, të cilin e cilëson edhe si beben e saj.

Përgjatë këtij sezoni Luanën e kemi parë shpesh të eksperimentojë me pamjen e saj dhe duket se nuk ka ndërmend të ndalet as në puntatat e fundit të tij. Dy të ftuarit e mbrëmjejes së nesërme, Dontai dhe Kaoruy, që janë një çift vlogger të njohur, kanë publikuar në Intagramin e tyre një foto përkrah Luanës.

Në imazhin që ata kanë publikuar, Luana shihet me flokë të prera me balluke, që i japin një pamje komplet tjetër. Pavarësisht se është një ndryshim i vogël, këto balluket  e prera drejt i ndryshojnë gjithë “look”-un moderatores dhe sërish ajo duket shumë bukur.

Mesa duket balluket e prera drejt do të jenë trend i këtij viti, pasi edhe Jonida Vokshi bëri të njëjtin ndryshim ditën e djeshme. Ndërkohë vetë Luana nuk ka publikuar asnjë foto me pamjen e re, sepse siç duket dëshiron t’ua lërë si surprizë fansave të saj.

Kujtojmë se disa ditë më parë Vjollca zbuloi se “Shiko kush luan” po i vjen fundi, sepse emsiioni pritet të finalizohet në 30 janar.iconstyle

Pas Andit largohet edhe Tea nga ‘Për’puthen’! Zbulohet VENDIMI i papritur i Teas! 0 11

Andi papritur ka vendosur të mos bëhet pjesë e “Përputhen” prej disa ditësh dhe ndonëse fillimisht u tha se arsyeja ishte shëndetësore, dje moderatorja Bora Zemani bëri të ditur se ai ka refuzuar komunikimet me produksionin dhe nuk dihet nëse do të vijojë të jetë pjesë e programit.

“Nuk e dimë se çfarë ka ndodhur me Andin, çfarë e ka bërë të stepet, deri në këtë moment ka qenë shumë korrekt, serioz”, tha Bora. Ndërkohë Tea tregoi se ai ka hatërmbetje me produksionin.

Tani të gjithë janë kuriozë nëse Tea do të vazhdojë të jetë pjesë e emisionit nëse Andi nuk rikthehet. Ajo duket se e ka marrë një vendim dhe e tregon përmes postimit të fundit në Instastory.

“Nëse nuk vjen Andi a do dalësh nga Përputhen?”, e pyet një fans. “Sigurisht që po”, përgjigjet Tea.

-640-0-60006023a0d6b.jpg