Po Ledri do i ndërrojë pelenat e vajzës së tij? Reperi nuk heziton të përgjigjet, ja ç’thotë! [FOTO] 0 67

Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen shumë shpejt prindër të një vajze. Si Ledri ashtu edhe Sara janë duke u përgatitur për të mirëpritur vogëlushen, ndërsa me siguri kanë bërë shumë praktikë për t’u kujdesur për vogëlushen kur të vijë në jetë.

Sara ka vendosur që ti lejojë fansat që ti bëjnë pyetje, të cilave do t’ju përgjigjet Ledri dhe një prej pyetjeve ka qenë pikërisht a do ti ndërrojë Ledri pelenat. Ai është përgjigjur sigurisht që do t’ja ndërrojë së bijës.

E pra mesa duket këngëtari do të jetë një baba model që do të kujdeset për të bijën po aq sa edhe Sara.

Çifti janë shpërngulur aktualisht në Gjermani ku pritet të sjellin në jetë vogëlushen.

 

ledri-1.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Jo për dashurinë? Ana nxjerr veten zbuluar: “U futa në Për’puthen për një tjetër qëllim dhe do ta përdor!” 0 9

Nëse do na duhej të thonim një emër nga “Për’puthen” që u lakua në fillim për lojëra jashtë programit, është padyshim Ana Lleshi. Ish-konkurrentja ishte kryefjala e mediave rozë për ditë me radhë pas fotos me Arjonin.

E ndërkohë që tani është konfirmuar lidhja e saj me Arsim Abdulin, një tjetër ish-konkurrent të emisionit të dashurisë, Ana duket se ka gjetur pak qetësi nga “telenovelat”.

Megjithatë, e ftuar në rubrikën “Trotuar” në E diell në Top Channel, ku tema e diskutimit ishte “A ka datë skandence fama?”, bukuroshja brune na ka lënë të gjithë pa fjalë.

Ajo zbuloi se qëllimi i vërtetë i pjesëmarrjes në “Për’puthen” nuk ka qenë vetëm dashuria por diçka tjetër, të cilën do e tregojë koha.

“Unë u futa në Për’puthen se kisha një qëllim timin që me kohën do të vërtetohet se çfarë është. E para, që është më e rëndësishme nuk u futa kot. U futa se kisha një qëllim, se çfarë si qysh si tek duhet të presësh edhe pak. U futa me një piksynim që nëse nesër marr këtë gjënë që mora, do ta përdor për diçka,” shprehet Ana përballë Bledi Manes.

Jo vetëm ‘Përputhen’, ja në cila projekte do i shohim tani Andin 1 dhe Andin 2 0 9

Andi Shehi dhe Andi Artani u bënë të njohur nga pjesëmarrja e tyre në “Përputhen”, ku të dy morën vëmendje. Andi 1 me historinë me Tean dhe Andi 2 me historinë me Jasminën.

 

Por ata nuk i bashkon vetëm “Përputhen”. Të dy jashtë programit, janë edhe modelë e së fundmi kanë marrë pjesë në dy videoklipe të këngëtareve shqiptare.

 

Andi 1 është shfaqur në videoklipin e Shkenda Dubovës me titull “Si dikur”.

 

Ndërsa Andi 2 do të shfaqet në klipin e ri të Diona Fonës “Sheqer”.