Po bëhet nami në rrjet: Pas Anës edhe Tea e Për’puthen ka fjetur me një konkurrent, ja cili është! 0 61

Javët e fundit është diskutuar kaq shumë për foton e Anës në krevatin e Arjonit. Ana tregoi se i kishte çuar ilaçe, Arjoni tha se kishin kryer marrëdhënie.

Mbrëmjen e djeshme u vendos nga produksioni edhe largimi i tyre. Gjithashtu Fatjoni hodhi disa kunja se Melisa mund të kishte fjetur me dikë tjetër nga konkurrentët, ndërkohë që Tea rrinte urtë dhe ndiqte shfaqje. Por burime për Kryefjala.com kanë zbuluar se disa kohë më parë, Tea ka kryer marrëdhënie seksuale me Arbrin. Tea dhe Arbri patën disa takime dhe më pas teksa Arbri u fiksua, Tea hoqi dorë prej tij.

Njerëz pranë Arbrit kanë rrëfyer për “Kryefjalen” se mes Arbrit dhe Teas ka patur kontakt fizik edhe pse tani që Tea zgjodhi Andin ai nuk ka reaguar fare. Mesa duket janë ndarë miqësisht pas asaj nate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tea sqaron të vërtetën e puthjes së famshme me një djalë tjetër 0 5

Gjatë ditës së sotme në rrjete sociale dhe media qarkulloi me shpejtësi një video, në të cilën Tea shfaqej duke shkëmbyer puthje në cep të buzës me një djalë. Këtë të fundit fillimisht ajo e prezantoi si shokun e saj, por më pas kjo puthje i habiti të gjithë dhe i bën ndjekësit të dyshonin se ata të dy kishin nisur një lidhje

Tea ju ka dhënë fund aludimeve duke treguar se si qëndron e vërteta e kësaj lidhjeje. Ish-konkurrentja e “Për’puthen” ka treguar se djalin në fjalë e ka thjesht mik të mirë dhe se nuk do të flasë më fare për lidhjet e saj këtej e tutje.

Ardian Bujupi përfundon në spital dhe ka një mesazh për të gjithë 0 6

Gjatë muajve të parë të këtij viti, Ardian Bujupi ka qenë një nga këngëtarët më aktivë. Ai ka publikuar deri më tani 3 projekte dhe ka paralajmëruar se për pak ditë do të lançojë këngën e re “Baila Morena” në bashkëpunim me Ivi Cruz. Mirëpo ndërkohë që të gjithë fansat po presin me padurim këtë projekt të ri, Ardiani ka kaluar një situatë të sikletshme.

Së fundmi këngëtari ka zbuluar se ka përfunduar në spital. Ai ka publikuar një foto duke marrë një serum dhe në njërën prej tyre ka shkruar: “Overdozë”. Pasi gjendja e tij është përmirësuar, këngëtari ka publikuar një foto të tij, në të cilën duket paksa i lodhur në fytyrë. Megjithatë, ai ka dhënë mesazhin se nuk ka gjë që e ndal, madje as problemet shëndetësore.

I urrej spitalet. Nuk mund të më mundni. Askush nuk mund të më ndalë, madje as trupi im. Ju uroj të gjithëve një ditë të shëndetshme”, ka shkruar Ardiani përkrah fotove nga spitali.