Po bëhet nami me këngën e re me Mozzik, por Tayna paska gati një tjetër super bashkëpunim! 0 68

Tayna është një ndër emrat më të kërkuar në industrinë muzikore. Çdo këngë që ajo lançon kap miliona klikime në YouTube!

Të njejtën gjë mund të themi dhe për Flori Mumajesin i cili është idhulli i shumë të rinjve dhe fituesi i shumë çmimeve. Qarkullojnë fjalë që Tayna do të rikthejë Florin në muzikë, madje kënga është e përfunduar dhe ngelet vetëm regjistrimi i videoklipit, por sa e vërtetë është kjo?

Epo është mëse e vërtetë, pasi e konfirmoi menaxheri i reperes, Rinor Hykolli, për Prive’. Një lajm tepër i mirë për fansat e këtyre artistëve dhe ne mezi po presim të dëgjojmë mrekullinë e radhës!

Kujtojmë se pak ditë më parë se lart e poshtë po qarkullon kënga e saj e re së bashku më Mozzik dhe të gjithë e duan publikimin e projektit sa më shpejt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tea sqaron të vërtetën e puthjes së famshme me një djalë tjetër 0 4

Gjatë ditës së sotme në rrjete sociale dhe media qarkulloi me shpejtësi një video, në të cilën Tea shfaqej duke shkëmbyer puthje në cep të buzës me një djalë. Këtë të fundit fillimisht ajo e prezantoi si shokun e saj, por më pas kjo puthje i habiti të gjithë dhe i bën ndjekësit të dyshonin se ata të dy kishin nisur një lidhje

Tea ju ka dhënë fund aludimeve duke treguar se si qëndron e vërteta e kësaj lidhjeje. Ish-konkurrentja e “Për’puthen” ka treguar se djalin në fjalë e ka thjesht mik të mirë dhe se nuk do të flasë më fare për lidhjet e saj këtej e tutje.

Ardian Bujupi përfundon në spital dhe ka një mesazh për të gjithë 0 6

Gjatë muajve të parë të këtij viti, Ardian Bujupi ka qenë një nga këngëtarët më aktivë. Ai ka publikuar deri më tani 3 projekte dhe ka paralajmëruar se për pak ditë do të lançojë këngën e re “Baila Morena” në bashkëpunim me Ivi Cruz. Mirëpo ndërkohë që të gjithë fansat po presin me padurim këtë projekt të ri, Ardiani ka kaluar një situatë të sikletshme.

Së fundmi këngëtari ka zbuluar se ka përfunduar në spital. Ai ka publikuar një foto duke marrë një serum dhe në njërën prej tyre ka shkruar: “Overdozë”. Pasi gjendja e tij është përmirësuar, këngëtari ka publikuar një foto të tij, në të cilën duket paksa i lodhur në fytyrë. Megjithatë, ai ka dhënë mesazhin se nuk ka gjë që e ndal, madje as problemet shëndetësore.

I urrej spitalet. Nuk mund të më mundni. Askush nuk mund të më ndalë, madje as trupi im. Ju uroj të gjithëve një ditë të shëndetshme”, ka shkruar Ardiani përkrah fotove nga spitali.