Perlë! Arta Nitaj zbulon se çfarë i tha Butrint Imerit në vesh gjatë klipit dhe do shkriheni së qeshuri kur ta mësoni! 0 12

Para disa javësh Butrint Imeri solli këngën e shumëpritur “Phantom”, që mori vëmendje edhe prej pjesëmarrjes në klip të Arta Nitajt. Kjo e fundit në një skenë shfaqej duke i pëshpëritur diçka në vesh këngëtarit, gjë e cila ngjalli shumë kuriozitet tek fansat.

E ftuar në “Rudina”, Arta tregon se kurioziteti ka qenë mjaft i madh dhe e kanë pyetur në televizione të ndryshme, por nuk e ka treguar. Ajo për herë të parë i ka treguar moderatores Rudina Magjistari, duke shuar kuriozitetin e të gjithëve.

Rudina Magjistari: Çfarë i ke thënë Butrin Imerit në vesh?
Arta Nitaj: Ka pasur aq shumë batuta rreth kësaj skene ku unë i thashe diçka në vesh. Kemi qeshur shumë dhe ka marrë shumë vëmendje. Në asnjë televizion nuk kam treguar se çfarë i kam thënë pritni, pritni se kam për t’ju treguar. Butrinti është lindur në Gjermani dhe është rritur atje dhe i kam thënë a po mi bën letrat (qesh).
Rudina Magjistari: A mi bën letrat për në Gjermani?
Arta Nitaj: S’kemi viza Rudina, çfarë të bëjmë.
Rudina Magjistari: Shumë e bukur kjo, e ke thënë dhe aq serioze dhe duket sikur ia ke thënë seriozisht. U zbulua më në fund kuroziteti dhe pikëpyetja e madhe se çfarë i ka thënë në vesh Butrintit.

Arta tregon se ka 2-3 vite që nuk merr më pjesë nëpër klipe, madje e fundit ishte ajo me Butrintin dhe për faktin se e ka shumë shok të mirë, nuk mundi ta refuzonte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 6

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg