Do rikthehet apo jo Atdheu në Përputhen?! Produksioni merr vendimin! [FOTO] 0 31

Një ditë më parë, virale në rrjet u bë një foto në të cilën dukej Atdheu dhe Antonela duke darkuar, menjëherë pas së cilës nisën dyshimet se egziston një marrëdhënie mes dyshes. Në fakt, më vonë u zbulua se takimi po filmohej nga kameramanët e programit dhe nuk ishte një takim privat.

Mirëpo a do të rikthehet apo jo Atdheu në Përputhen?!

Nëpërmjet aplikacionit të programit është shuar edhe ky dyshim i ndjekësve.

Në TikTok po qarkullon deklarata e Atdheut. Mes të tjerash në të thuhet se ka qenë dëshirë e publikut dhe vajzave që ai të jetë sërish pjesë e “Përputhen”, deri në fund të sezonit i cili mbaron në muajin Qershor.

-640-0-6072cf3c46b06.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WOW! Ylli botëror shkëlqen e veshur nga stilisti shqiptar! 0 5

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti ka veshur modelen e njohur amerikane, Chrissy Teigen.

Bukuroshja ka marrë pjesë në “Global Citizen Vax: Koncerti për të ribashkuar botën”, e veshur me një fustan të stiluar nga ai.

Chrissy ka marrë të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, me fustanin në ngjyrë portokalli dhe material saten. Ajo shoqërohej nga vajza e saj Luna.

Ufff! Moderatorja shqiptare ‘çmend’ rrjetin, heq fare rrobabanjot në Maldive 0 5

Moderatorja e njohur, Lei Kraja së fundmi po shijon pushimet në Maldive, duke postuar vazhdimisht foto në rrjete sociale ku shfaqet në super formë me bikini.

Por kësaj radhe ajo i ka hequr edhe ato duke u shfaqur tërësisht e zhveshur e mbuluar vetëm me gjethet e palmës.

E pyetur se me kë po kalon këto pushime, prezantuesja ka thënë se atje është me shoqe duke mos zbuluar nëse është edhe dikush tjetër që po i shoqëron.