Për herë të parë! Arbana Osmani zbulon portretin e Diellit 0 13

Në tetor të vitit 2020, Arbana Osmani solli në jetë djalin e saj të dytë. Ajo së bashku me partnerin e saj, Eduart Grishaj, vendosën që të voglin e tyre ta pagëzonin me emrin e veçantë, Diell.

Deri tani, moderatorja e dashur për publikun është munduar që të tregohet e rezervuar në lidhje me postimet në rrjetet sociale me Diellin. Ajo ka postur foto apo video, por pa i treguar portretin.

Madje kur një ndjekës e pyeti pak ditë më parë se kur do tregonte Diellin, Arbana përgjigjej:”Shumë kuriozitet për një bebe që s’ka arsye pse të jetë në rrjetet sociale një herë për njëherë. Nëse kur të rritet do na kërkojë vetë (si Joni) ndoshta”.

Mirëpo, duket se Arbana nuk i ka rezistuar dot tundimit dhe ka publikuar në Instagram një foto ku portreti i vogëlushit duket shumë qartë në profil. Ndjekësit kanë komentuar se i vogli duket fiks si Joni.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WOW! Ylli botëror shkëlqen e veshur nga stilisti shqiptar! 0 5

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti ka veshur modelen e njohur amerikane, Chrissy Teigen.

Bukuroshja ka marrë pjesë në “Global Citizen Vax: Koncerti për të ribashkuar botën”, e veshur me një fustan të stiluar nga ai.

Chrissy ka marrë të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, me fustanin në ngjyrë portokalli dhe material saten. Ajo shoqërohej nga vajza e saj Luna.

Ufff! Moderatorja shqiptare ‘çmend’ rrjetin, heq fare rrobabanjot në Maldive 0 5

Moderatorja e njohur, Lei Kraja së fundmi po shijon pushimet në Maldive, duke postuar vazhdimisht foto në rrjete sociale ku shfaqet në super formë me bikini.

Por kësaj radhe ajo i ka hequr edhe ato duke u shfaqur tërësisht e zhveshur e mbuluar vetëm me gjethet e palmës.

E pyetur se me kë po kalon këto pushime, prezantuesja ka thënë se atje është me shoqe duke mos zbuluar nëse është edhe dikush tjetër që po i shoqëron.