Pasi u bë pjesë e stafit të “Për’puthen”, Ana Lleshi pushohet papritur nga puna 0 38

Pak javë më parë Ana Lleshi u rikthye në “Për’puthen” si opinioniste gjatë mbrëmjes së të dielave. Një herë ajo ishte së bashku me Meridian Ramçaj ne këtë rol, ndërsa në një puntatë tjetër u bë pjesë e panelit të jurisë me Shqipe Hysenajn. Mirëpo më vonë publiku vuri re se Ana shfaqej kudo, madje edhe në prapaskenat e “Për’puthen”.

Duke qenë se kjo ju bëri çudi të gjithëve, autorja e emisionit, Olsa Muhameti zbuloi se Ana ishte bërë pjesë e stafit realizues të programit.

“Le ta themi dhe këtë…@callmebeba është zyrtarisht pjesë e stafit realizues të “Për’puthen”, shkroi Olsa.

Por as kjo eksperiencë nuk ka zgjatur shumë për Anën. Burime të mediave kanë bërë me dije se Ana Lleshi është pushuar nga puna dhe nuk është më pjesë e stafit. Arsyet nuk bëhen ende të ditura, ndaj pritet të vijim të mësojmë se çfarë ka ndodhur mes ish-konkurrentes dhe stafit të emisionit.

Ana Lleshi ka qenë një nga konkurrentet më të përfolura të “Për’puthen” dhe ajo ishte e para që u përjashtua nga emisioni për shkak të thyerjes së rregullave. Teksa ajo ishte ende pjesë e dating show, Arjoni, një tjetër ish-konkurrent publikoi një foto nga shtrati me Anën dhe hodhi akuza se kishte kryer edhe marrëdhënie me të.

Ana i mohoi të gjitha dhe u shpreh se ajo kishte shkuar në shtëpinë e Arjonit për t’i dhënë ilaçe dhe se e kishte zënë gjumi atje. Mirëpo asgjë nuk u mor parasysh nga produksioni dhe si Ana e Arjoni u përjashtuan për shkak të thyerjes së rregullores

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg