Pasi publikoi fotot në shtrat me Anën, Arjoni është kërcënuar nga vëllezërit e saj?! Ja si përgjigjet ai! [VIDEO] 0 60

Ana dhe Arjoni kanë qenë kryefjala e mediave rozë, që pasi ky i fundit publikoi foto nga shtrati me Anën, ndërsa tha se mes tyre ka pasur një lidhje. Ana e mohoi kategorikisht lidhjen, ndërsa tha se me Arjonin është takuar vetëm një herë.

Nga ana tjetër Arjoni këmbëngul se mes tyre ka pasur një lidhje dhe se femrat si Ana janë gjithmonë në kërkim të një preje, ndërsa ai në fakt I kishte propozuar që ta linin emisionin dhe të vazhdonin lidhjen bashkë.

Ndërkaq pas këtyre deklaratave dhe fotove, reagimet e kanë qenë nga më të ndryshmet në rrjet.

Në një prej deklaratave të saj pas publikimit të fotos, Ana përmendi familjen e saj duke ju bërë thirrje vëllezërve të saj nga emisioni që të tregohen të matur dhe të mos bëjnë veprime për të cilat mund të pendoheshin më vonë.

I pyetur në një intervistë për “PRIVE” se a ka patur kontakt nga ana e vëllezërve të Anës apo familjarëve të saj pas situatës së krijuar, Arjoni është shprehur:“Jo nuk kam pasur asnjë lloj kontakti me të ose familjen e saj. As kontakt e as kërcënime”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg