Pasi Ledri zbuloi emrin e veçantë dhe portretin, Sara flet për ardhjen në jetë të vajzës: Kaluam sfidën…[FOTO] 0 19

Ledri dhe Sara nuk mbajtën asgjë për vete këtë vit. Çifti ka qenë shumë aktiv në rrjete sociale duke na treguar që nga pritja e ëmbël e deri tek momenti që vogëlushja e tyre erdhi në jetë. Madje, ndryshe nga shumë personazhe të tjerë publik, Ledri nuk na la të prisnim gjatë për një foto të bebushes.

Dje reperi ndau me fansat portretin ëngjëllor të së bijës ku shfaqet duke i mbajtur dorën e vogël teksa ajo fle.

Me këtë postim, Ledri ka konfirmuar edhe emrin që prej disa orësh po qarkullonte në media.

Poem Blu-është emri që Ledri dhe Sara i kanë vendosur vogëlushes së tyre, një emër shumë i veçantë të cilin po presim që çifti t’i zbulojë kuptimin.

ledriv.jpg

 

Ndërkohë, dhe Sara ka reaguar pas tij e cila ka publikuar dy imazhe në Instagram, momente para dhe pas ardhjes së Poem Blu në jetë. Ledri dhe Sara i kanë kaluar orët para se ajo të lindte bashkë në maternitet, duke e përjetuar me njëri-tjetrin momentin më të bukur të jetës.

Krahas fotove, Sara e cilësoi këtë si sfidën më të vështirë, për të marrë më pas dhuratën më të bukur të jetës. “Ne kaluam nëpër sfidën më të vështirë për të marrë dhuratën më të mrekullueshme që dikush mund të ketë në jetë. Poem Blu Vula. 14.12.2020””, ka shkruar Sara.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nga Kosova për në Rinas dhe më pas drejt Zvicrës, udhëtimi i fundit i familjes që u shua në aksidentin në Rrugën e Kombit, në luftë për jetën fëmija i vogël 0 5

Detaje të reja dalin në dritë nga aksidenti i rëndë që i mori jetën 4 anëtarëve të një familje nga Kosova në rrugën e Kombit.

Ngjarja ndodhi mbrëmë në aksin Milot-Rubik. Viktimë e përplasjes fatale mes makinës dhe një kamioni, kanë qenë burrë e grua dhe 2 fëmijët e tyre, (djali nga martesa e parë e gruas), ndërkohë që fatmirësisht arriti që të shpëtonte vajza e vogël 3 vjeçare, e cila ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për ‘BalkanWeb’ se familja me mbiemër Avdiaj ishte nisur nga Kosova për në Rinas, ku do të udhëtonin drejt Zvicrës. Ata kishin hyrë pasditen e djeshme nga pika e kalimit kufitar të Morinës, pa ditur se ky do të ishte udhëtimi i fundit për ta. Policia po heton në lidhje me zbardhjen e shkaqeve të aksidentit të rëndë.

 

 

 

 

 

(BalkanWeb)

Ana e zhveshi dhe i bëri masazh, Fatjoni e dënon: ‘Do prekësh me b*thë 10 herë…’ 0 6

Ana ka zhvilluar për të disatën herë takim me Fatjonin dhe sa kalon e më shumë takimet e tyre bëhene dhe më romantik.

Tërheqja fizike mes tyre nuk mungon dhe jo vetëm kaq, por Fationi tha se Ana po i “hy në zemër”. Ndërkohë, në takim ata kanë surprizuar, kur të ulur në një lokal, Ana i ka bërë masazh Fationit.

Fatjoni: Si je me masazhin?

Ana: Nuk jam shumë e kënaqur me atë që më kanë bërë, ty të pëlqen që të masazhojnë.

Fatjoni: Nuk e di ti si je?

Ana: Mua më pëlqen të më masazhojnë.

Ana: Fatjoni është i disponueshëm gjithmonë sidomos për relaks.

Fatjoni: Më pëlqen shumë të ledhatohem

Bora: A ka një tërheqje fizike midis jush?

Ana: Ka, nuk është  vështirë të dallohet

Fatjoni: Ajo po ngre zemrën ti thua tërheqje fizike

Ndërsa teksa po luanin bilardo. Fatjoni i jep dënim Anës 10 squats dhe i thotë disa herë që duhet të ulet aq shumë sa by*ha t’i prekë dyshemenë.