Pas ribashkimit, Loredana dhe Mozzik jo vetëm që po bashkëjetojnë por kanë edhe një surprizë për vitin që vjen! 0 43

Loredana dhe Mozzik këtë vit kanë qenë fjala kryesore e lajmeve rozë. U panë bashkë, u ndanë, u rikthyen… 

Megjithatë një burim i sigurtë pranë çiftit ka konfirmuar për “News31” se dyshja po jetojnë sëbashku në Gjermani. Duket se janë tashmë të konfirmuar zërat për rikthimin e tyre.

Në një farë mënyre edhe Loredana e konfirmoi në një intervistë të disa ditëve më parë që janë bashkë por duke e përfshirë edhe vajzën, Hana, si arsyen kryesore.

Çifti ka përgatitur edhe një surprizë për fansat që do të realizohet në vitin që vjen. Do të sjellin një bashkëpunim dhe gjasat janë që të jetë shumë i suksesshëm ashtu sikurse edhe të tjera këngë që kanë së bashku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Xhensila dhe stili ndryshe i stërvitjes në oborrin e shtëpisë me paralele dhe pemë 0 3

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj duket se po vazhdon të ndjekë këtë stil ndryshe të stërvistjes. Ajo ka postuar së fundmi në Instagram foto dhe video ku shihet duke bërë ushtrime në oborrin e shtëpisë. Ajo shfaqet edhe në një paralele duke stërvitur muskujt.

Këngëtarja mban veshur një kostum sportiv ngjyrë gri, ku duket në formë të mirë fizike. Fundja, ku ka më mirë se stërvitja në natyrë.

A ke qef të martohesh me shqiptare apo kosovare?” Bearti iu përgjigjet ndjekësve me një mesazh të fuqishëm 0 5

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram ku i janë drejtuar pyetje në lidhje me tema të ndryshme.

“A je në ndonjë lidhje tjetër?” e ka pyetur një ndjekës ish-konkurrentin dhe ai i është përgjigjur prerë që Jo.

Ndërkohë, ndjekësit nuk kanë ngurruar që ta pyesin se si e sheh njeriun me të cilin do të martohet në të ardhmen.A ke qef të martohesh përfundimisht me shqiptare apo kosovare? Më kthe përgjigje”, i ka shkruar ndjekësi/ja në formë lutjeje.

“S’kam dashur që të përgjigjem fare, po aq shumë herë ma keni bërë këtë pyetje që s’po mundem ta tejkaloj më. E para çfarë rëndësie ka shqiptare/kosovare. Në fund të gjithë shqiptarë jemi. S’di pse kaq shumë “urrejtje” se kam parë edhe në komente “Ju shqiptarët, ju kosovarët..” Turp.

Përsa i përket pyetjes unë kam shprehur se nëse dikush më pëlqen s’ka rëndësi nëse është shqiptare, kosovare a gabele. Më falni që u shpreha kështu, por duhet të kuptoni se të gjithë jemi shqiptarë dhe kemi luftuar për të njëjtin flamur dhe ne”, i është përgjigjur Bearti.