Pas pezullimit të Teas, REAGON Andi për herë të parë! 0 43

Me nisjen e puntatës së sotme të “Për’puthen”, u vu re mungesa e Teas, ku moderatorja Bora Zemani bëri me dije se e reja është pezulluar nga program.
“Shpesh ka shfaqur pakorrektësi, ka ndodhur që vjen 2 orë me vonesë, të gjithë ne presim vetëm Tean, ajo do jetë e pezulluar nga program”, u shpreh Zemani, e cila e pyeti Andin nëse e sheh të gjithën këtë si mungesë respekti.
Andi: Është gabim, po e kam timen, s’e hedh dot poshtë, pyet dikë tjetër. Edhe sikur ti të kesh të drejtë, nuk të jap. S’kam mendim fare. Ju se keni gabim, s’po them dhe për Tean, ka qenë duke u bërë gati për emision, kanë qenë xhirimet intensive, jemi shumë të lodhur.
Ana: Jemi një staf që e presim, jemi edhe ne të lodhur, duam të dukemi bukur, dhe ne na bie make up-i, energjia duke pritur Tean dhe kjo është e patolerueshme.
“Në fillim këto personazhe janë shumë korrektë. Çfarë ndodh pasi prekin famën, më duket sikur kthehemi në shkollë riedukimi me këto pezullimi”, deklaroi Zemani, teksa iu drejtua Arjanit.
Arjani: Është i vështirë menaxhimi i famës, tani që është rritur shumë Instagrami kanë filluar sillen pak më ndryshe, edhe make up-in se bëjnë më këtu, por e bëjnë nëpër studio private. I kam folur dy herë, hajde sot po ta fal se je bërë e bukur, këto sjellje të përsëritura…
Andi: Vetëm Tea që s’është mendjemadhe, vjen një moment që bëhesh personazh publik…. mos prit që për tre muaj të jetë kaq korrekte. S’ka lidhje fama apo mendjemadhësia.
Bora: Po pse dikur ka qenë korrekte? Është kthyer në problem.
Mevlani: Jam zgjuar në 6 të mëngjesit për të qenë preciz, më vjen inat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Xhensila dhe stili ndryshe i stërvitjes në oborrin e shtëpisë me paralele dhe pemë 0 3

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj duket se po vazhdon të ndjekë këtë stil ndryshe të stërvistjes. Ajo ka postuar së fundmi në Instagram foto dhe video ku shihet duke bërë ushtrime në oborrin e shtëpisë. Ajo shfaqet edhe në një paralele duke stërvitur muskujt.

Këngëtarja mban veshur një kostum sportiv ngjyrë gri, ku duket në formë të mirë fizike. Fundja, ku ka më mirë se stërvitja në natyrë.

A ke qef të martohesh me shqiptare apo kosovare?” Bearti iu përgjigjet ndjekësve me një mesazh të fuqishëm 0 5

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram ku i janë drejtuar pyetje në lidhje me tema të ndryshme.

“A je në ndonjë lidhje tjetër?” e ka pyetur një ndjekës ish-konkurrentin dhe ai i është përgjigjur prerë që Jo.

Ndërkohë, ndjekësit nuk kanë ngurruar që ta pyesin se si e sheh njeriun me të cilin do të martohet në të ardhmen.A ke qef të martohesh përfundimisht me shqiptare apo kosovare? Më kthe përgjigje”, i ka shkruar ndjekësi/ja në formë lutjeje.

“S’kam dashur që të përgjigjem fare, po aq shumë herë ma keni bërë këtë pyetje që s’po mundem ta tejkaloj më. E para çfarë rëndësie ka shqiptare/kosovare. Në fund të gjithë shqiptarë jemi. S’di pse kaq shumë “urrejtje” se kam parë edhe në komente “Ju shqiptarët, ju kosovarët..” Turp.

Përsa i përket pyetjes unë kam shprehur se nëse dikush më pëlqen s’ka rëndësi nëse është shqiptare, kosovare a gabele. Më falni që u shpreha kështu, por duhet të kuptoni se të gjithë jemi shqiptarë dhe kemi luftuar për të njëjtin flamur dhe ne”, i është përgjigjur Bearti.