Pas ndarjes nga Bearti, Tea kapet MAT me mashkullin misterioz në Tiranë! 0 20

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea vazhdon të jetë shumë e komentuar që pas ndarjes nga Bearti dhe sipas “gojëdhënave” që thuhet se shumica e vajzave pas ndarjes ndryshojnë “look”, edhe Tea e ka bërë këtë gjë, madje disa herë.

Edhe pse të gjithë të memorizuar kanë Tean bjonde, por ajo vazhdimisht po ndryshon pamjen. Pas flokëve të kuqe, Tea i preu ato dhe i ktheu në ngjyrë kafe ndërsa tani ish-konkurrentja ka bërë një tjetër ndryshim. Tea i ka zgjatur flokët, por duke ruajtur të njëjtën ngjyrë. Ky ndryshim e bën të mos njihet, por dhe i shkon shumë.

 

Edhe pse bjonde dallohej direkt, Tea nuk iu shpëton “paparacëve” në kryqetet e ngado. Madje këtë herë ajo është fotografuar krah një mashkulli “misterioz” në Tiranë dhe këto foto i ka siguruar afterparty.al


Tashmë një brune me flokë të gjatë Tea bie ende në sy dhe duket mjaft seksi. Të jetë vallë një njohje e re për ish-konkurrenten? Nuk dihet ende kush është mashkulli që po e shoqëron, por me siguri shpejt do e mësojmë!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

“A e kishe zëvendësuar Keisin?” I bëjnë pyetjen e sikletshme, Stresi i përgjigjet publikisht: Jeta kështu e ka… 0 5

Reperi i njohur Stresi ka realizuar së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit, ku si gjithmonë nuk kanë munguar pyetjet rreth Keisit. Ndonëse dyshja janë ndarë, ata vazhdojnë të ruajnë komunikim me njëri-tjetrin.

“A e kishe zëvendësuar Keisin?”, i ka shkruar një ndër ndjekësit. Kjo pyetje nuk i ka pëlqyer aspak reperit, të cilit i ka tingëlluar si qesharake. Ai ka theksuar se do t’i jetë mirënjohës përjetë ish-partneres, duke bërë të ditur që askush nuk mund të zërë vendin e saj e duke vendosur kështu pikat mbi “i” për këtë histori.

“Pyetje qesharake, kurrë nuk do ulja dikë që më ka mbajtur në gji. I jam mirënjohës përjetë. Po jeta kështu e ka”, ka shkruar ai.

-640-0-6098e0c3ccd85.png

Bebe Rexha tregon më në fund pse Rita Ora dhe Dua Lipa nuk flasin prej vitesh 0 5

Bebe Rexha ka ndarë detaje rreth konfliktit midis Rita Orës dhe Dua Lipës – i cili ka bërë që mos t’i shohim të treja në një bashkëpunim.

Para disa kohësh, Bebe Rexha shprehu dëshirën për një bashkëpunim mes artisteve shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, Rita Ora dhe Ava Max. Kjo gjë nuk ndodhi dhe shkaku ishte ky konflikt.

Bebe ka folur për The Sun: “Unë kam provuar t’i rregulloj gjërat mes tyre. Nuk e di se çfarë po ndodh realisht ose cila është drama. Jam përpjekur të jem gjithnjë paqe-ruajtëse dhe t’i sjell vajzat së bashku.”

Ajo gjithashtu tha se arsyeja e këtij konflikti mund të jetë konkurrenca që i vendosë përballë njëra-tjetrës në industrinë e muzikës.

Marrëdhënia e tyre është përkeqësuar aq shumë, saqë edhe në evente ato e shmangin sa të munden përballjen me njëra-tjetrën.