‘Pas kamerave më puthte’/ Videoja e Arjonit sjell reagime në studio! Sindi: ‘Nuk mendoj që po gënjen’ 0 24

Pas publikimit të fotografisë intime nga shtrati, ku gjendej i shtrirë me Anën, Arjoni publikoi një video në italisht, ku u shpreh se bëri gabim që u dashurua me të dhe se dikur besonte te lotët e saj, por tani nuk u beson më.

E transmetuar në puntatën e sotme, videoja në fjalë solli reagime të shumta te djemtë dhe vajzat në studio.

Mevlani: S’dimë si ta gjykojmë këtë histori, ishte çështje dashurie.

Melisa: Çfarëdolloj ndjenje të ketë patur ai, nuk ka justifikim ajo që bëri (publikimi i fotografisë).

Andi: Arjoni ka qenë i mërzitur në prapaskenë, ndoshta ai thotë të vertetën, si gjest nuk i falet.

Fatjoni: Kam mbrojtur fenomenin, s’kam mbrojtur Anën. Mendoj që Arjoni këtë po e bën sepse është në gjyq për momentin, po ta duash një person kurrsesi nuk mund ta bësh atë gjë.

Tea: S’di në duhet ta besoj apo jo, qofshin të vërteta apo jo, më është dhimbsur shumë. Ka qenë i mërzitur në prapaskenë, ndonëse kemi patur grindjet tona, i jam afruar e kam pyetur se si ndihet. Ndoshta ka qenë kjo arsyeja.

Fatjoni: Po të kishte rënë në dashuri, nuk do ishte dalë me vajza të tjera të thoshte, pjesa më e bukur e një karakteri është gjoksi (i referohet një takimi të Arjonit me një nga vajzat e “Për’Puthen”). Arjoni që kur filloi të dilte me Anën ndryshoi me mua.

Mevlani: Tregohet qartë që çdo fjali që thotë janë fjalë deri diku të vërteta, 90%.

Ana: Nuk e di se çfarë të besoj.

Sindi: Nuk mendoj që Arjoni po gënjen. Nëse ai po e shantazhonte, pse nuk u morën masa?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Meta pret Nuncin Apostolik Luigi Bonazzi: Të palëkundur për të vazhduar rrugën e integrimit evropian! 0 5

Presidenti Ilir Meta ka pritur sot në takim Nuncin Apostolik, Imzot Luigi Bonazzi, me rastin e paraqitjes së Letrave Kredenciale.

Gjatë takimit, Kreu i Shtetit ka vlerësuar rëndësinë e bashkëpunimit, në dobi të ringritjes shpirtërore të shqiptarëve, forcimit të harmonisë ndërfetare dhe të përpjekjeve për t’u integruar në Bashkimin Europian.

Mesazhi i Metës:

I lumtur të prisja sot Nuncin Apostolik Sh.T. Imzot Luigi Bonazzi, me rastin e paraqitjes së Letrave Kredenciale dhe t’i uroja suksese në misionin e tij për forcimin e mëtejshëm të marrëdhënieve të shkëlqyera mes Shqipërisë dhe Selisë së Shenjtë.
Vlerësova rëndësinë e këtij bashkëpunimi, në dobi të ringritjes shpirtërore të shqiptarëve, forcimit të harmonisë ndërfetare dhe të përpjekjeve për t’u integruar në Bashkimin Europian, si dhe shpreha mirënjohjen për mbështetjen e vazhdueshme të Selisë së Shenjtë për njerëzit në nevojë, për përballimin e pasojave të COVID-19 dhe për rindërtimin e objekteve të besimit, arsimit, kulturës, shëndetësisë dhe mbrojtjes sociale.
Duke shprehur falenderimet për vëmendjen e veçantë që Papa Françesku tregon për popullin shqiptar i kërkova Imzot Luigi Bonazzit t’i përcjellë Atit të Shenjtë përshëndetjet e ngrohta dhe sigurinë se Heroi Kombëtar Gjergj Kastrioti Skënderbeu dhe Shenjtorja Nënë Tereza qëndrojnë në themel të vokacionit të qartë europian të popullit dhe të vendosmërisë sonë të palëkundur për të vazhduar rrugën e integrimit europian. 🇦🇱🤝🇻🇦

 

 

 

 

 

 

 

(BalkanWeb)

Upsss! Konkurrenti i ”Për’puthen” plas ”bombën”: E kam shoqëruar me makinë, Ana më ka kërkuar të… 0 10

Në puntatën e sotme në Përputhen ka pasur mjaft tensione. Arbri ka akuzuar Anën se ajo i ka kërkuar që të dalin çift, ndërsa ajo e mohon. Arbri madje u shpreh se këtë gjë ajo ja ka kërkuar kur kanë qenë të ftuar në emisionin e Luanës. Këtë të fundit ai e akuzon edhe për dyfytyrësi

Debati:

Ana -Mevlanit: Hedh kunja gjithmonë,, më lër ore të flas. Ja kjo është që ti ke moshën Mevlan dhe s’di të sillesh

Arbri: Ti mendon që pjekuria lidhet e moshën

Mevlani: E kam me kilometrat kjo

Ana: pse grricesh kot.

Arbri: Mos prit nga mua të kesh reagimi nga unë, je arrogante vlerësim të tepruar për veten. Skam asnjë lloj interesi ndaj teje nëse sillesh këtu. Më ke thënë pse s’tregohesh xheloz, dhe prandaj se bej se s’jam interesuar . Je arrogante, je një nga ato vajzat që ke akuzuar Andin për dyfytërsi por je vete.

Ana: bravo të qoftë

Arbri: Ti kur ishim te Shiko Kush Luan më ke kërkuar që të dalim çift nga ty. Mohoje po deshe

Ana : Je i sigurt që ti kam thënë unë këto, të të vijë turp që thua këto, vetëm sepse unë s’të zgjodha

Arbri: Te Luana kur kemi në vallëzim ca më ke thënë, mohoje po deshe.

Ana: Se pranoj një gjë që se kam thënë.

Arbri: Ke kërkuar të më përdorësh. Unë e kam shoqëruar dhe në shtëpi me makinë dh emë ka thënë dua të dal çift me ty

Ana: Kjo është paturpsi Bora. Kur meshkujt nuk marrin atë që duan. Arbrit i kam thënë që kemi kimi bashkë, por kur e lashë pa takime e pashë që s’kisha reagim nga ai.

Arbri; Nuk je në listën time, s’je ti ajo që unë meritoj