Pas flirtimeve me Beatrix Ramosaj, zbulohet bukuroshja që i ka vjedhur zemrën Mbappe-së! 0 21

Killian Mbappe është padyshim një nga yjet më të mëdhenj në futbollin botëror.  Sulmuesi 22-vjeçar francez vazhdon të bëjë përshtypje me arritjet e tij me fanellën e Paris Saint-Germain, duke rritur vazhdimisht vlerën e tij në treg.

Performanca e tij e fundit ishte në “Allianz Arena”, ku ai udhëhoqi ekipin e tij në një fitore të madhe dhe të rëndësishme me 3-2 ndaj Bavarezëve dhe dha një epërsi të qartë kualifikuese për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve.

Disa orë pas paraqitjes, në Spanjë u zbulua se Killian Mbape nuk do të jetë në Paris vitin tjetër pasi do të transferohet në Madrid, në emër të Realit.

Sidoqoftë, emri i tij shfaqet në tabloidët ndërkombëtarë dhe përsa i përket jetës së tij private. Sipas mediave franceze asi 22 vjeçar është në një lidhje me Alicia Ellis, Miss France.

Ellis u kurorëzua Miss France në  2017 pas një karriere si modele.

Të dy janë përpjekur ta mbajnë marrëdhënien e tyre larg vëmendjes dhe revista flasin për siguri për një lidhje serioze.

Kujtojmë që para pak muajsh, ai është fotografuar me Beatrix Ramosajn dhe Anxhelina Hadërgjonajn në festa private, madje s’kanë munguar as komentet dhe pëlqimet në Instagram.

auto_Screenshot_131618208401.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WOW! Ylli botëror shkëlqen e veshur nga stilisti shqiptar! 0 5

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti ka veshur modelen e njohur amerikane, Chrissy Teigen.

Bukuroshja ka marrë pjesë në “Global Citizen Vax: Koncerti për të ribashkuar botën”, e veshur me një fustan të stiluar nga ai.

Chrissy ka marrë të gjithë vëmendjen në tapetin e kuq, me fustanin në ngjyrë portokalli dhe material saten. Ajo shoqërohej nga vajza e saj Luna.

Ufff! Moderatorja shqiptare ‘çmend’ rrjetin, heq fare rrobabanjot në Maldive 0 5

Moderatorja e njohur, Lei Kraja së fundmi po shijon pushimet në Maldive, duke postuar vazhdimisht foto në rrjete sociale ku shfaqet në super formë me bikini.

Por kësaj radhe ajo i ka hequr edhe ato duke u shfaqur tërësisht e zhveshur e mbuluar vetëm me gjethet e palmës.

E pyetur se me kë po kalon këto pushime, prezantuesja ka thënë se atje është me shoqe duke mos zbuluar nëse është edhe dikush tjetër që po i shoqëron.