Pas buzëve dhe hundës, Ana Kauri gati për ndryshimin drastik, fansat zgjedhin çfarë ndërhyrje tjetër duhet të bëjë! 0 28

Ana Kauri, ish kandidatja e “Përputhen” ka vendosur të realizojë një tjetër ndërhyrje. Ajo ka zbuluar se këtë herë do të bëjë një ndërhyrje estetike për të rregulluar dhëmbët dhe ashtu si ndërhyrjet e tjera edhe këtë ka vendosur ta ndajë me publikun.

Ana fillimisht ka vendosur ti pyesë fansat ndjekësit se çfarë mendojnë ata që ajo do të rregullojë këtë herë dhe shumica kanë qenë të mendimit se ajo do të bëjë një ndërhyrje estetike tek dhëmbët.

Kujtojmë se Ana ka bërë fillimisht një ndërhyrje në buzë, më pas në hundë, ndërsa tashmë do të rregullojë dhëmbët, një rezultat që do ta ndajë shumë shpejt me ndjekësit e saj në instagram.

anaaaa.png

 

-640-0-6078a3b8a2f07.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Nuk ishte vendimi i saj! Ellen DeGeneres e detyruan t’i jepte fund emisionit për një arsye 0 2

Ellen DeGeneres lajmëroi dje se do t’i japë fund emisionit të saj, pas 19 vitesh transmetim. Në një deklaratë për “The Hollywood Reporter”, producentja dhe prezantuesja e famshme u shpreh: “Kur je një person krijues, duhet vazhdimisht të sfidohesh – dhe ndonëse është një show i shkëlqyeshëm e argëtuese, nuk është më një sfidë për mua. Unë do të tërhiqem pas sezonit 16.”

Por a ka qenë ky plotësisht vendimi i Ellen?! Mesa duket JO! Ajo është ndikuar nga një person me shumë peshë në jetën e saj bashkëshortja Portia. Moderatorja ka treguar për “Hollywood Reporter” se vëllai i saj e ka shtyrë që të vazhdojë emisionin, ndërsa Portia i thoshte të bënte të kundërtën.

“Vëllai im më thoshte gjithmonë ‘Njerëzit mezi e presin spektaklin çdo ditë dhe nuk ka shumë emisione që të transmetojnë kaq lumturi të pastër si i yti’. Ai ka qenë mbështetësi im më i madh, ndërsa Portia nuk është. Ajo është shumë egoiste dhe dëshiron që të bëj gjëra sfiduese dhe sa herë vinte në shtëpi më thoshte se unë mund të bëj diçka më shumë”, tha DeGeneres. /Afterparty

Pa reçipeta dhe bluzë transparente, Angela Martini nuk i lë vend imagjinatës 0 5

Angela Martini merr shpeshherë vëmendjen me videot që realizon e poston në Instagram, por së fundmi ka marrë vëmendjen e komshinjve. Modelja ka realizuar në ballkon një video herë e veshur me fustan e herë me bluzë pa reçipeta.

Nën ritmet e muzikës e me lëvizje provokuese, Angela ka bërë që komshinjtë të dalin në ballkonet e tyre. Madje ajo tregon se edhe janë ankuar.

“Komshinjtë e mi po ankoheshin shumë sot dhe nuk e di pse”, shkruan Angela.

/AfterParty.al