Pas ardhjes në jetë të ‘Poem Blu’ ‘çmendet’ babi Ledri! Shfaqet në shtrat me modelen BJONDE thuajse të zhveshur për këtë ARSYE! 0 39

Ledri Vula ditë më parë bëri të ditur lajmin se u bë baba për herë të parë.

Ditë më pas, reperi i njohur ndau disa sekuenca nga kënga e re, të cilën do ta plasojë së shpejti në platformat digjitale.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Ledri ka publikuar një fotografi ku shihet së bashku me një modele.

Që të dy pozonin nga një shtrat, kurse ajo çka tërhoqi vëmendje ishte se bukuroshja bionde ishte vetëm në të brendshme.

“Sot Sot Sot” titullohet prodhimtaria muzikore, që sipas tij do të lansohet të premten në ora 20:00.

Ndërkohë, “Si Baba” është hitit fundit nga Vula, që iu dedikua vajzës së tij, Poem Blu.

132000424_146627746984040_51335562746735547_n-e1608668553394-780x439-1-770x433.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kiara Tito festoi ditëlindjen dhe në festë nuk mungonte as Butrinti! 0 6

Moderatorja Kiara Tito ka festuar 25-vjetorin e saj. Kiara kishte organizuar një festë ku kishte mbledhur miqtë e njerëzit e saj më të dashur, të cilët publikuan edhe foto e video nga atmosfera e krijuar.

Në festë nuk ka munguar edhe Butrint Imeri me këngët e tij e një prej videove të postuara nga Niko Komani, shfaqet Kiara duke kërcyer.

Në sfond është kënga “Për një dashuri” dhe Kiara shihet duke kënduar dhe e buzëqeshur.

-640-0-600730dd502b9.jpg

Moderatorja dukej shumë seksi me një fustan me dekolte të hapur e që i nxirrte linjat trupore.

 

(Foto) Bebe Rexha mezi pret të përfundojë pandemia dhe të vijë përsëri në Shqipëri 0 3

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shumë e lidhur me rrënjët e saj. Ajo e ka treguar gjithmonë me krenari origjinën e saj shqiptare, teksa është shprehur se me qejf do ta vizitonte Shqipërinë sa më shpesh që mundet.

31-vjeçarja ka shumë dëshirë që tani të vijë në vendin e lindjes por udhëtimet në vende të ndryshme janë shumë të vështira në këtë kohë pandemie. Ajo mezi po pret që të përfundojë pandemia e Covid-19 që të vijë në Shqipëri.

Bebe Rexha ka shpërndarë së fundmi në InstaStory një video satirike e cila tregon një udhëtar që mezi pret të udhëtojë, dhe aty shkruhet: “Unë në fluturimin e parë për në Shqipëri pasi gjithë ky dreq të ketë përfunduar”.

 

 

Herën e fundit kur ajo ishte në Shqipëri ishte 2 dhjetori i vitit 2019, ku vizitoi disa nga familjet e prekura nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit.

foto galeri