Pamje nga dasma përrallore në Maldive, Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i thonë “PO” njëri-tjetrit 0 31

Janë publikuar pamjet nga dasma përrallore e Fjolla Morinës me biznesmenin Fisnik Syla. Çifti i ka dhënë fund beqarisë në një ceremoni private të mbajtur në Maldive.

Pak minuta më parë, Morina ka ndarë detajet e para nga momenti kur ata i thonë “Po” njëri-tjetrit.

“Thashë po përgjithmonë. I vetmi person me të cilin do të kaloja jetën.”, është shprehur Fjolla krahas videove, ku shihet teksa shkëmbejnë puthjen e parë si burrë e grua. Një ditë më parë, Fjolla zbuloi se kishte marrë propozimin më të ëmbël nga Fisniku.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Rina Balaj publikon një fotografi pa makijazh derisa thotë se asgjë nuk është e vërtetë në rrjete sociale 0 3

Rina, ka zbuluar disa të meta në fytyrën e saj të cilat me vendosjen e makijazhit nuk është se i kemi dalluar.

“Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina.

Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 4

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg