Pa prisni pak! Beatrix Ramosaj në lidhje me këngëtarin e njohur SHQIPTAR dhe Oriola Marashi i nxorri zbuluar?! 0 24

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është rikthyer në tregun muzikor pas një mungese prej tre vitesh. Ajo solli këngën “Dancing Ëith The Devil”, kompozimin e së cilës e bëri në bashkëpunim me këngëtarin Eugent Bushpepa.

Dyshja realizuan së bashku videoklipin, ku shfaqen në skena të nxehta me njëri-tjetrin.

Mes tyre nuk munguan puthjet, ledhatimet dhe përqafimet. Në një postim në Instagram, Beatrix Ramosaj u shpreh se kënga “do të thote gjithçka për të”.

“Kjo këngë do të thotë gjithçka për mua ? Ndihesha e humbur dhe në atë moment fjalët dhe melodia më dolën si me magji ?✨? Mezi prisja ta ndaja këtë këngë të veçantë me ju. Unë mund ta ndiej zemrën time duke rrahur në kraharorin tim … nuk mund të besoj se kjo po ndodh vërtet!”– shkroi ajo, e cila më pas falenderoi Eugent Bushpepën për bashkëpunimin.

“Ishte privilegj për mua të të kisha pjesë të këtij krijimi që për mua do të thotë shumë ❤️ Pjesëmarrja jote në të do të jetë një nga kujtimet më të bukura për mua,”– përfundoi këngëtarja.

beatrix-ramosaj-eugen-bushpepa1.jpg

 

Ndërkohë, teksa shoqja e Ramosaj, modelja Oriola Marashi po uronte atë për produksionin e ri muzikor, ndër të tjerash ajo quan artistët si “Çifti më i mirë”.

Përveç skenave romantike, ishte kjo zgjedhje fjalësh nga Marashi, që i bëri fansat të besojnë se roli i Bushpepës si i dashuri motoçiklist dhe shumë pasionant, është më shumë se rol.

auto_20201229_1915361609270985.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Doza e ëmbëlsisë për sot! Gigi Hadid publikon foton e rrallë me të bijën dhe na i shkriu zemrat të gjithëve 0 0

Sot e vogla e Gigi Hadid dhe Zayn bën 4 muaj që ka ardhur në jetë. Nuk kishte si të mungonte në këtë ditë të veçantë një postim nga Gigi, që i ka ndryshuar krejtësisht jeta si nënë e re.

Modelja ka publikuar një bisedë private me Zayn, në të cilën shihet se i shkruan: “Hey, jam e fiksuar me fëmijën tonë”.

Më pas ajo ka treguar se tashmë është shumë e angazhuar si nënë e një vajzë të vogël, aq sa e konsideron si arritje të madhe larjen e fytyrës në fund të ditës.

Për nënat e reja, nëse e keni larë fytyrën sot unë jam shumë krenare për ju”, ka shkruar Gigi përkrah një fotografie të saj.

Dhe qershia mbi tortë për këtë ditë speciale ishte një fotografi e modeles me vogëlushen e saj. Modelja ka postuar në Instagram një imazh, në të cilin shfaqet duke mbajtur në krahë të voglën e  saj, sigurisht duke mos i zbuluar portretin.

Vajza ime. 4 muajshe dhe fëmija më i mirë”, ka shkruar Gigi përkrah fotos.

Ndërkohë kujtojmë se Gigi dhe Zayn nuk e kanë zbuluar ende emrin e vajzës së tyre. Megjithatë aludimet nga fansat nuk kanë munguar dhe në rrjet kanë qarkulluar variante të ndryshme të emrit të bebushes. Së fundmi, fansat i janë futur kokë e këmbë albumit të Zayn Malik, “Nobody is listening”, për të gjetur aty ndonjë shenjë të emrit të vajzës së tij. Bazuar në njërën prej këngëve “River Road”, ata besojnë se emri i vogëlushes duhet të jetë River. Megjithatë, asgjë nuk është e sigurt!/iconstyle

”Nuk ma ha…”/ NOIZY po bën bujë me DISS-in e tij, reagon sërish STRESI: Le t’lehin klyshat…[FOTO] 0 5

Një ditë më parë, Stresi reagoi pas diss-it të bujshëm të Noizyt me këngën e fundit “Nje herë e mirë”. Ndonëse ky i fundit deklaroi se kënga nuk ishte diss ndaj askujt, në fakt thuhet se i adresohet dhe Stresit që njihet si kundërshtari i tij në rep.

“Mos pritni diss prej meje, as nuk shaj askënd se jemi rrit, por meqë doni realitet, po realitet priteni. Po foli i fundit.”, shkroi Stresi një ditë më parë. Por duket se reperit nuk i ka dalë akoma inati dhe ka reaguar sërish. Ndonëse nuk përmend emra, ai nënkupton se i adresohet këngës së Noizyt, i cili i cilëson rivalët e tij si “peshq të vegjël” përballë një “balene”.

“Po foli i fundit: Janë mësuar publiku duan dhunë, duan lojra, duan instagram, duan followers? Mua s’më ka hangër dhe nuk më ha për asnjë sa për repera, kam ecur me respekt dhe kam bërë mirë kudo. Unë nuk e gjej veten në asnjë diss sepse nuk e kam bo veten ndryshe. Kush dojnë beef me mu I swear sa për personal e pres pa hezituar.”, shkruan ndër të tjera reperi.

stresi_140372064_892800531261346_4602888662812156572_n-1-640x1137.jpg