Pa pike grimi në fytyrë, e mërzitur dhe e dehur! Këto FOTO të Taynës zor se i keni pare më pare! 0 67

“Show me a picture of” është trendi që po e shohim në shumë llogari këto ditë.

Ndër personazhet publike që kanë vendosur të ndajnë me fansat e tyre fotot që ata kërkojnë është edhe Tayna e cila na ka treguar mbrëmjen e djeshme shumë foto të cilat do kishim dashur t’i shihnim me kohë.

Sigurisht askush nuk e ka vënë në dyshim faktin se Tayna është një super yll, por ajo mbetet kaq e mirë edhe pa makeup. E pyetur nga fansat mbi një foto pa makeup ajo ka publikuar këtë:

StorySaver.Org-tayna_132276787_3614568211983371_2146901979035047271_n.jpg

Reperja na e ka treguar mbrëmë një foto kur ka qenë e dehur dhe duke u kënaqur në maksimum në Zvicër.

StorySaver.Org-tayna_132152176_303852697702782_161733701436940427_n.jpg

Ja ku e keni Taynën në gjimnaz nëse nuk e keni parë më parë! Me flokë të zeza, me onde, të gjata dhe kaq seksi.

StorySaver.Org-tayna_132063544_2203419539791810_1787113341970213099_n.jpg

Dhe sigurisht, kurioziteti mbetet i madh përveç momenteve të lumtura dhe nën efektin e alkoolit, edhe për periudhat e vështira. Duke qenë se i shohim në ekran e rrjete sociale gjithnjë në super formë e të lumtur, personazhet publike, ashtu si të gjithë, kanë momentet e tyre të vështira kur nuk ndihen mirë.

Ja Tayna:

StorySaver.Org-tayna_132468920_177379017451601_5325217354073597659_n.jpg

iconstyle.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Xhensila dhe stili ndryshe i stërvitjes në oborrin e shtëpisë me paralele dhe pemë 0 3

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj duket se po vazhdon të ndjekë këtë stil ndryshe të stërvistjes. Ajo ka postuar së fundmi në Instagram foto dhe video ku shihet duke bërë ushtrime në oborrin e shtëpisë. Ajo shfaqet edhe në një paralele duke stërvitur muskujt.

Këngëtarja mban veshur një kostum sportiv ngjyrë gri, ku duket në formë të mirë fizike. Fundja, ku ka më mirë se stërvitja në natyrë.

A ke qef të martohesh me shqiptare apo kosovare?” Bearti iu përgjigjet ndjekësve me një mesazh të fuqishëm 0 5

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram ku i janë drejtuar pyetje në lidhje me tema të ndryshme.

“A je në ndonjë lidhje tjetër?” e ka pyetur një ndjekës ish-konkurrentin dhe ai i është përgjigjur prerë që Jo.

Ndërkohë, ndjekësit nuk kanë ngurruar që ta pyesin se si e sheh njeriun me të cilin do të martohet në të ardhmen.A ke qef të martohesh përfundimisht me shqiptare apo kosovare? Më kthe përgjigje”, i ka shkruar ndjekësi/ja në formë lutjeje.

“S’kam dashur që të përgjigjem fare, po aq shumë herë ma keni bërë këtë pyetje që s’po mundem ta tejkaloj më. E para çfarë rëndësie ka shqiptare/kosovare. Në fund të gjithë shqiptarë jemi. S’di pse kaq shumë “urrejtje” se kam parë edhe në komente “Ju shqiptarët, ju kosovarët..” Turp.

Përsa i përket pyetjes unë kam shprehur se nëse dikush më pëlqen s’ka rëndësi nëse është shqiptare, kosovare a gabele. Më falni që u shpreha kështu, por duhet të kuptoni se të gjithë jemi shqiptarë dhe kemi luftuar për të njëjtin flamur dhe ne”, i është përgjigjur Bearti.