‘Ore me shqeve, boll’ Ja çfarë ndodhi pasi u ‘fikën’ kamerat në takimin e Anës me Arbrin! 0 46

Takimi i Anës dhe Arbrit në Përputhen ishte plot me të papritura.

Ndërsa të dy ata mendonin se kamerat ishin fikur, edhe nën efektin e verës, u’ çliruan’ disi drejt njeri tjetrit.

Mes tyre pati përqafime dhe ngacmime dhe batuta.

Dialogu

Arbri: Hiqi këto

Ana: Lëri ore

Arbri: Po shikoje këtë ambient, a shkojnë këto taka?

Ana: Po shkojnë

Arbri: Jo nuk shkojnë fare

Ana: Ore më ler se më shqeve, ça pate ti? Dua të marr veten, ju lutem më lini

Arbri: Hajde këtu, mos bëj rolin e viktimës kot

Ana: Ti nuk di ça po flet tani, merre xhupin aty e hajde ikim

Arbri: Ta heq fare këtë (zbërthen këmishën)

Ana: Pse e duron të ftohtin? Hajde ikim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ç’po ndodh?! Juli e pyet nëse do rikthehej prapë në Përputhen, Tea i jep këtë përgjigje! 0 3

Tea Trifoni është një prej ish kandidateve të “Përputhen” që vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes. Ajo është përfolur së fundmi për shkak të ndarjes nga Bearti, një ndarje që është shoqëruar me debate dhe akuza të ndryshme.

Vetë Tea sqaroi se motiv ishte xhelozia e Beartit i cili sipas saj e ndiqte kudo. Ndërkohë së fundmi Tea ka vendosur t’ju përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët janë interesuar për jetën e saj personale dhe ndër të tjera ka rënë në sy një pyetje që i ka drejtuar Juli.

Ky  fundit e ka pyetur Tean nëse do të futej sërish në “Për’puthen” dhe kjo nuk është hera e parë që Juli interesohet për këtë gjë.

“Pse s’të mjaftojnë vajzat që ke aty o Juli?”, i është kthyer ajo dhe sicc duket nuk e paska në plan momentalisht.

173042443_507854890221475_272001068770455543_n.jpg

‘Kur fluturon …’ Stresi anuloi bashkëpunimin me Melisën e “Për’puthen”? Ja e VËRTETA! 0 3

Ditën e djeshme në rrjet u publikua ngado lajmi se Stresi dhe ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi do të realizonin një duet dhe sesi reperi e kishte anulluar realizimin e projektit dhe arsyeja ishte jo korrektësia nga ana e Melisës.

“Kur do të dalë kënga me Melisën?” ishte pyetja të së cilës iu përgjigj.

“Do e bëj vetëm unë. U mundova për mirë, mua kurrë s’ma dhanë një shans të tillë siç ia dhashë. Por kur fluturon, duhet të mësosh të fluturosh”- ka shkruar ai.

Mirëpo e vërteta qendron ndryshe. Afterparty.al iu zbulon se nuk bëhet fjalë për një bashkëpunim të mundeshëm mes Stresit dhe Melisës së “Për’?”. Projekti do të ishte mes Stresit dhe Melisa Halilaj, një repere e re që po pëlqehet nga publiku dhe ishte në mbështetjen e Arkimedit prej kohësh madje kjo këngë ishte realizuar dhe pritej lançimi në rrjet.