Operacione thatë?! Sot është një ndër modelet më seksi, por shihni si dukej Arbenita para se të bëhej e famshme! 0 132

Arbenita Ismajli ëshë një ndër modelet më të suksesshme shqiptare. Kohët e fundit, modelja ka qenë në qendër të kritikave edhe për shkak të akuzave se ka bërë ndërhyrje kirurgjikale, të cilat i ka mohuar vazhdimisht.

Modelja është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh publikon foto mjaft provokative. Së fundmi, modelja është bërë nostalgjike dhe ka ndarë me ndjekësit disa fotografi kur ka qenë fëmijë dhe ku duket mjaft e ëmbël.

Nëpërmjet imazheve, modelja tregon se ruan të njëjtat tipare të ëmbla si sot. “Kur luanim lojëra të kompjuterit ishte një gjë”, ka shkruar Arbenita. Kjo në fakt duket dhe si një përgjigje ndaj kritikave të shumta për ndërhyrje.

zb.jpg

wrtd.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

A ke qef të martohesh me shqiptare apo kosovare?” Bearti iu përgjigjet ndjekësve me një mesazh të fuqishëm 0 5

Së fundmi, ai ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit e tij në Instagram ku i janë drejtuar pyetje në lidhje me tema të ndryshme.

“A je në ndonjë lidhje tjetër?” e ka pyetur një ndjekës ish-konkurrentin dhe ai i është përgjigjur prerë që Jo.

Ndërkohë, ndjekësit nuk kanë ngurruar që ta pyesin se si e sheh njeriun me të cilin do të martohet në të ardhmen.A ke qef të martohesh përfundimisht me shqiptare apo kosovare? Më kthe përgjigje”, i ka shkruar ndjekësi/ja në formë lutjeje.

“S’kam dashur që të përgjigjem fare, po aq shumë herë ma keni bërë këtë pyetje që s’po mundem ta tejkaloj më. E para çfarë rëndësie ka shqiptare/kosovare. Në fund të gjithë shqiptarë jemi. S’di pse kaq shumë “urrejtje” se kam parë edhe në komente “Ju shqiptarët, ju kosovarët..” Turp.

Përsa i përket pyetjes unë kam shprehur se nëse dikush më pëlqen s’ka rëndësi nëse është shqiptare, kosovare a gabele. Më falni që u shpreha kështu, por duhet të kuptoni se të gjithë jemi shqiptarë dhe kemi luftuar për të njëjtin flamur dhe ne”, i është përgjigjur Bearti.