Nusja e Mauro Icardi, Wanda Nara tërbon ndjekësat në Instagram me foton ‘topless’ 0 44

Wanda Nara ka postuar shpesh foto provokuese për 7.1 milionë ndjekësat e saj në Instagram por tashmë gruaja e yllit të PSG Mauro Icardi, ka tejkaluar veten me imazhin e fundit të shpërndarë në rrjet.

Bukuroshja që vepron gjithashtu si përfaqësuesja ligjore e burrit futbollist, ka lënë shumë pak për imagjinatën me postimin e fundit.

Me foton nga banjo e saj në shtëpinë a saj në Paris, argjentinasja 33-vjeçare përdor vetëm krahun e saj për të mbuluar asetet e sipërme impresionuese.

Bashkë me foton e nxehtë Nara komentonte: “Gjithçka ka mbetur është tashmë dimri…”

Tashmë besohet se AC Milan kërkojnë të marrin Icardin nga PSG, i cili ka shkelqyer më parë në Seria A dhe nuk po gjen hapësira në kamionatin francez të Ligue 1.

Wanda kohët e fundit ka folur ashpër për këtë dhe për trajnerin e Interit, Antonio Conte, kur ai tha se lojtarët duhet të përdorin sa më pak energji kur bëjnë seks me gratë.

Kur Conte këshilloi lojtarët e tij të bëjnë seks me përpjekjet minimale fizike dhe mundësisht “poshtë partnereve të tyre”, Wanda tha se kjo nuk zgjidh gjë pasi gjithsesi çështja zgjat vetëm disa sekonda./T.Ch

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Stacioni i ri, Kina dërgon raketën me 3 astronautë në hapësirë 0 12

Kina me sukses ka dërguar një raketë në hapësirë për të kompletuar stacionin e ri hapësinor.

Raketa kishte 3 astronautë teksa ekuipazhi do të dërgohet në modulin kryesor të stacionit të planifikuar Tangong që është në ndërtim e sipër.

Ajo ndodhet në një orbitë të ulët të Tokës teksa ekuipazhi do të qëndrojë për 3 muaj në hapësirë.

Misioni i quajtur Shenzhou-12 është i pari i Kinës me ekuipazh nga 11 në total që ka dërguar për stacionin e ri hapësinor.

Zgjidh njërin yll dhe kupto nëse do të bëhet realitet ëndrra jote 0 10

Shihni imazhin dhe pastaj zgjidhni një nga yjet që ju tërheq më shumë. Zgjedhja juaj do të zbulojë nëse ëndrra që keni do të bëhet realitet apo jo.

Nëse keni zgjedhur:

Nr.1

Arma juaj kryesore është besimi. Nëse doni diçka, luftoni deri në fund. Jeni të vendosur dhe gjithmonë plot ide të shkëlqyera. Gjithmonë i pranoni sfidat pa menduar shumë për to. Kur gjërat bëhen të vështira, mund të mendoni të hiqni dorë, por ndiheni të mbingarkuar dhe vazhdoni të luftoni.

Edhe nëse në jetën tuaj ndodhin gjëra negative, gjithmonë përpiqeni ta shfrytëzoni në maksimum dhe të keni sukses. Pozitiviteti juaj ju çon atje ku askush tjetër nuk mundet. Fuqia e mendjes suaj është një nga atributet më të mira që keni. Prandaj, dëshira juaj do të realizohet së shpejti.

 

Nr.2

Jeni një person karizmatik, i fortë dhe krijues. E dini shumë mirë që nëse doni të arrini diçka, duhet të bëni përpjekje. Mos u dorëzoni dhe do të merrni atë që doni. Thjesht, duhet të prisni pak. Ju mund t’i bëni ëndrrat realitet, sepse nuk dorëzoheni lehtë. Prisni edhe pak dhe dhurata e fatit për ju do të tejkalojë të gjitha pritshmëritë që keni.

Nr.3

Nëse vërtet dëshironi që ëndrra t’ju realizohet, duhet të përpiqeni për ta realizuar. Edhe pse ndonjëherë mund të jeni të brishtë, të gjithë vështirësitë që mund t’ju dalin para mund t’i kapërceni.

Fati dëshiron të shohë nëse ju e meritoni këtë dhuratë, prandaj duhet të vazhdoni të punoni që t’ia vërtetoni këtë gjë. Suksesi ju pret!